„Odmala jsem slýchávala, že jsem moc hubená, dlouhá, mám moc velký nos a malé oči. K tomu se přidaly mé vlastní komplexy z pih, žlutých a malých zubů, později malých prsou a rovného pasu,“ svěřila se na sociální síti se svým trápením. Podle svých vlastních slov strávila pubertu s nosem zapíchnutým v nejrůznějších módních časopisech, ve kterých se snažila najít osvědčené babské rady, jak si se svými nedostatky poradit.

„Ležela jsem na trávě namazaná Nubianem, na obličeji roztok citronu, sody a medu na odstranění pih, na zubech gumičky, abych neměla mezery a v hlavě sen o své dokonalé vizáži… Vyzkoušela jsem všechny barvy duhy na vlasy, všechny dostupné krémy, nosila tlusté černé linky, tuny pudru a roztrhané oblečení ze sekáče, abych všechno zakryla a přitom vypadala, že jsem cool,“ pokračuje a shrnuje tím pocity, se kterými v určitém věku bojovala snad každá žena.

Jenže málokterá se na rozdíl od Pazderkové dokáže přes tohle období přenést a povstat jako fénix z popela silnější a moudřejší! „To, že se na fotkách směju jen velmi výjimečně, mi zůstalo. Vlasové blbnutí a linky taky. Ale naštěstí i ty pihy, nos, oči, zuby, prsa, rovný pas,“ vysvětluje. „Protože to jsem já. A přesto, že se zdaleka necítím dokonale, cítím se krásná. Každý je. Jedinečnost rovná se krása. Zdraví rovná se krása. Dobré srdce rovná se krása.“

Jak se zdá, oblíbená komička ve skutečnosti vůbec není nějaká „blbá blondýna“. Naopak, má to v hlavě srovnané a z nějakých nedokonalostí si nic nedělá. Nikdo není perfektní od hlavy až po paty a je důležité si to přiznat, protože život plný nějakého „užírání se“ by byl moc smutný. Přístup Pazderkové oceňují i tisíce jejích followerů. „Jste inspirací pro mnoho žen, včetně mě. Napsala jste to úžasně, klobouk dolů,“ tetelí se jedna z jejích fanynek – a rozhodně s ní nelze nesouhlasit.

Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!
Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!
Autor: Blesk

Fotogalerie
29 fotografií