Že na Vánoce popustí uzdu každý z nás a dopřeje si cukroví, váleníčko na gauči u pohádek a hlavně spoustu jídla, asi není žádná novinka. Nejinak je to i u "blbé blondýny", herečky Ivy Pazderkové. Ta se na sociálních sítích ráda a často chlubí svými pocity a teď tam zhodnotila, jak se cítí bezprostředně po Vánocích. Víceméně tak shrnula myšlenkové pochody každého člověka v zemi, kdo musí v tomto mezisvátečním období do práce.

„Pojďme k sobě být upřímní. Po čtyřech dnech, kdy je člověk jen se svými nejbližšími, jí, kouká na pohádky, hraje hry a povídá si s nimi... Jí, jí, jí... tak je prostě těžký jít do práce," postěžovala si herečka. „A to, že se tam těším, a že v divadle hraju ráda, vůbec není argument. Protože se musím jít hýbat, mluvit a zpívat, místo abych jedla a koukala na pohádky."

Povolená vánoční morálka může mít samozřejmě vliv i na postavu. S tím si ale herečka hlavu neláme. „Jediná výhoda je, že hraju matku představenou, tak mám kostým jeptišky a do toho se vejdu vždycky," popsala vtipně svůj trik na štěstí.

"Da Královna of da Vánoce", jak si herečka sama říká, si nakonec ještě rýpla do lidí, kteří do práce, narozdíl od ní, mezi svátky nemusí. „Pokud jste teď doma, a koukáte na pohádky, tak vám to sice závidím, ale i přeju. Možná vám to trošku víc závidím," posteskla si Iva na svém Instagramu.

VIDEO: Pazderková v prohlášení na Václavském náměstí: Ideály svobody a pravdy jsou dnes v ohrožení

Video
délka: 01:15

Pazderková v prohlášení na Václavském náměstí: Ideály svobody a pravdy jsou dnes v ohrožení Zuzana Štíchová / Blesk Zprávy

Fotogalerie
70 fotografií