„To, že dnes zruším tenhle účet, není žádná prohra nebo výhra, není to vůbec NIC. S nikým nebojuji, nemám tu potřebu. Jen nechci mít něco, co mi přináší více starostí než radosti. A vlastně si myslím, že není správné moci beztrestně se navzájem sprostě urážet, vyhrožovat a šířit nenávist. Že se každý nelíbí všem, že všichni nemají stejný názor, to jsou věci naprosto samozřejmé. Že kritika je nepostradatelná, pokud se chcete vyvíjet a růst. Ale nadhled má své limity a já nemám povinnost mít práh únosnosti jinde než kdokoliv jiný,“ vysvětlila Pazderková svým fanouškům, kteří ji podporují.

Video
délka: 00:54.19

Iva Pazderková jako Lady Gaga! V nové show Novy budou slavní imitovat slavné! Petr Soukup, Markéta Reinischová

Účet si zatím tedy nezrušila, naopak ho použila jako prostor pro další výlev svých emocí a pocitů. Své příznivce zároveň odkázala na jiný komunikační kanál.

Pazderkovou lidé kritizují za to, že je jako porotkyně úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas trapná, nemá tam co dělat a je příliš afektovaná. Nejraději by ji z celého pořadu vyštípali a vrátili zpět do dob, kdy se stala známou coby Blbá blondýna ve Stand Up Comedy.

Čím Pazderkoví provokuje? Podívejte se na ty nejlepší videa s ní!

Video
délka: 00:44.84

Tak ji neznáte: "Blbá blondýna" zpívá v průhledné halence! Jan Jedlička

Video
délka: 00:34.55

Módní policie: Pazderková prostě parádnice není Františka Čížková, Jan Jedlička

Podívejte se na první vítězku show Tvoje tvář má známý hlas Hanu Holišovou.

Video
délka: 01:42.74

Mrazivě dokonalá proměna! Hana Holišová se proměnila v zesnulého Michaela Jacksona! TV Nova

 

Fotogalerie
20 fotografií