Porotu v čele s Lucií Bílou naprosto ohromil svým operním zpěvem. Milovali ho oni. Stejně tak i diváci. Nakonec zvítězil na plné čáře, ale pak se po něm slehla zem. Nebylo o něm vidět ani slyšet. Přesto Miroslav Sýkora zažíval úspěchy ve svém životě.

„Od té doby se mi velmi daří. Zvou mě na různé akce, plesy a koncerty. Hlásím se vám z Budapešti, kde momentálně studuji operní zpěv,“ prozradil pro Top Star na TV JOJ zpěvák.

V Česku ani na Slovensku o něj na konzervatoři neprojevili zájem, tak zkusil štěstí jinde. Našel ho až v Budapešti, kde ho na školu přijali, aniž by věděli, kdo to je. Tím ale jeho úspěchy nekončí. Podařilo se mu získat hlavní roli v opeře Carmen.

„Jsem velmi rád, že jsem dostal tuto roli a že můžu ukázat svoje umění obecenstvu v Budapešti. Beru to jako velmi dobrou příležitost ukázat se ve světě opery a zkouším si zažít ty věci, které zažíval Don José,“ svěřil se Sýkora. Ten se zadrhává od chvíle, kdy je za dramatických okolností s maminkou opustil jeho otec a on jeho odchod těžce nesl.  

VIDEO: Vítěz Talentu otočil: Konec nenávisti s otcem!

Video
délka: 01:08.75

Vítěz Talentu otočil: Konec nenávisti s otcem! Tereza Kühnelová, Ondřej Rybár

Fotogalerie
23 fotografií