„Není to moc příjemné, ale už mě to trápí pár dnů a je potřeba se k tomu vyjádřit. Řeší se věc, která vyústila v něco pro mě tak nepochopitelného a nechutného, že jsem z toho utrápená. Dvě mladé slečny, které mají na Instagramu fankluby k seriálu, ve kterém hraji, se zachovaly neuvěřitelně nechutně. Je to na hranici kyberšikany a já takové věci nepodporuji," rozvášnila se na své sociální síti herečka. 

Burešová je na sociálních sítích evidentně populární, protože válka propukla hned mezi několika jejími fankluby. Majitelky dvou z nich si údajně „zasedly" na další fanklub, nesoucí hereččino jméno a na jeho adresu zasílaly nechutné a odporné zprávy, mířící na jeho majitelku. 

„Já jsem si sama prošla šikanou, tak vím, o čem mluvím. Vždy jsem si přála být známá hlavně proto, aby moje slova a činy byly vidět a slyšet, abych mohla pomáhat. Abych měla ty prostředky, které kolem mě, v době, kdy jsem je potřebovala, nikdo neměl," prozradila herečka důvod, proč se rozhodla věc řešit veřejně.

Celá kauza má ale podle Burešové, která nedávno zazářila i v show Tvoje tvář má známý hlas, počátek u jedné z jejích hereckých kolegyň. „Jsem velmi překvapená, že to vzniklo od jedné osoby, kterou já jsem potkala na natáčení Modrého kódu možná tak dvakrát, která si hraje na velkou herečku. Poté, co dostala vyhazov, začala říkat nesmyslné lži, jak o Sabině Laurinové (46), tak o mně a vy ji podporujete a děláte z ní hvězdu."

„Naposledy jsem byla z takového chování zničená a dotčená možná naposledy na základní škole. Já doufám, že si uvědomíte, co jste všechno udělaly, jak jste se zachovaly a že se omluvíte." O jaké kolegyni Burešová mluvila, ale můžeme v současné době pouze spekulovat. 

VIDEO: Ukázka z Modrého kódu: Do nemocnice přijali pacienta, kterému z nohou lezou červi!

Video
délka: 01:56.57

V Modrém kódu dnes přijme pacienta, kterému z nohou lezou červi! FTV Prima

Fotogalerie
52 fotografií