Herečka a zpěvačka o svých zdravotních potížích informovala na sociálních sítích, kde zveřejnila také fotku, na níž leží na nemocničním lůžku. Ve tváři má vyčerpaný výraz a do ruky napojenou kanylu.

Přesto dokáže o svém stavu i zavtipkovat. „Tak moc chci být důvěryhodná zdravotní sestřička, že jsem si skočila do nemocnice na jednu reálnou lekci,“ napsala brunetka a narážela tím na svou roli v primáckém seriálu z lékařského prostředí Modrý kód.

„Teď vás prosím o dobrou energii a sílu. Ledvinová kolika s ledvinovými kameny je bolest, která se dá přiblížit porodu,“ popsala své trápení. Porod si ostatně vyzkoušela loni v létě, když na svět přivedla syna Nathaniela. Na péči o něj je v poslední době navíc sama, jelikož se rozešla s partnerem.

„Mám v sobě nějaké opiáty, tak mi dělá trochu problém psát... to jde asi poznat,“ dodala unaveně na sociální síti Burešová, známá i z muzikálů Dracula či Čas růží. Měla být také jednou z hvězd páté řady novácké show Tvoje tvář má známý hlas, která se začne vysílat na podzim. Otázka ovšem je, zda nebude muset účast kvůli nemoci a pobytu ve špitále odpískat.

VIDEO: Eva Burešová promluvila o svém rozchodu a přiznala, jak jí to sebralo!

Video
délka: 02:08.66

Eva Burešová po rozchodu: Brečím doma do polštáře... David Turek, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
37 fotografií