Zpěvačka se na sociální síti pochlubila nazdobeným vánočním stromkem a spoustou dárku pod ním. „Klidné a veselé Vánoce vám všem... Vaše Lucie,“ okomentovala fotku zpěvačka. Kde se zrovna nacházel Plekanec není známo. Ale je jisté, že se Tomáš fotkou se syny Adamem a Matyášem u stromečku pochlubí. Zda se manželé vzájemně obdarují, je ovšem otázkou.  

Štědrovečerní večeři má za sebou už herečka Nikol Štíbrová, která si ji užila ve společnosti maminky a expřítele Martina. I po rozchodu zůstali přáteli a chovají se jako vzorní rodiče. 

Modelka Andrea Verešová se pochlubila fotkou, jak z vánočního reklamního letáku. Ona i její děti Vanessa s Danielem jsou slavnostně oblečení. „Moji milí přátelé, přejeme vám krásné a pokojné vánoční svátky. Ať jsou plné radosti, pohody a nezapomenutelných chvil v kruhu těch, které milujete.“ napsala.

Se Santou se vyfotila Diana Kobzanová s přítelem Michalem Frolíkem a jejich dvěma dcerami. „Přejeme vám hezké svátky. A hlavně klídek jsou to jen Vánoce,“ radí modelka. Daniela Peštová vyrazila s celou rodinou ke stromu na Staroměstské náměstí a topmodelka Karolina Kurková slaví Vánoce nejenom s rodinou ale i s rodiči v Miami, kde žije. 

Ten nejkrásnější dárek si týden před Štědrým večerem nadělila herečka Michaela Maurerová. Přivedla na svět své třetí dítě, dceru Emmu. 

Do svého soukromí zatím nenechaly nahlédnout expřítelkyně Rytmuse Dara Rolins a jeho současná snoubenka Jasmina Alagič. Obě zapózovaly u stromků, ale ne u těch svých. Vendula Pizingerová s manželem Josefem a se synem se cvakli u stromku, který byl na Galavečeru pro Kapku naděje. „Přejeme všem požehnané svátky. Děkuji za všechno všem, takhle je to lepší, protože bych určitě zapomněla něco, nebo někoho. Doma všichni ještě spí, stromek zmoklej na balkóně, neozdobenej, letím nakoupit a vyzvednout si vánočku,“ vysvětlila Vendula. 

VIDEO: Libor Bouček: Na Vánoce utíká z Čech, pro zloděje má varování

Video
délka: 01:36.64

Libor Bouček: Na Vánoce utíká z Čech, pro zloděje má varování Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
28 fotografií