Plavovlasá Monika vedle svého urostlého kolouška jenom kvete. Místo neúspěšného podnikání v České republice se za hranicemi věnuje dětem, dle jejích vlastních slov potomků imigrantů, a vozí je do školy a ze školy autem. A místo věčných hádek s dcerami Ornellou (25) a Charlotte (22) by ráda založila s mladíčkem rodinu. Charlotte se ovšem moc nelíbí představa, že by jí Monika s „otčímem“, který je ve stejném věku jako ona, pořídila nevlastního sourozence. „Řekla ale, že by do toho šli, že miminku by se nebránili,“ sdělila Expresu.cz Charlotte matčiny plány. „Ubírá si tím roky,“ je přesvědčená.

„Pořád tvrdila, že si našla nový život. Jako by jí ruplo v kouli,“ potvrdil i Charlottin přítel Ivko. S rodinou prý mamma Štiková raději přerušila veškerý kontakt – a nikdo toho, jak se zdá, nelituje. Binias je totiž podle všeho velice sebevědomý mladý muž. „Neměli jsme s ním problém. On nám ale začal nadávat, například o mně a o Ivkovi tvrdil, že jsme lidi na nic a že nic takového neviděl. Taky začal být drzý na tátu a oslovovat ho chlapečku,“ vysvětlila Charlotte. Zdá se, že si hokejista nižší německé ligy nebere servítky, alespoň, co se komunikace s Moničinými nejbližšími týče. Jinak na svém Instagramu všechny negativní komentáře maže rychlostí blesku.

Není tedy divu, že se od téhle povedené dvojice zbytek Štik raději distancuje. Zatímco Monika ve svém pokročilém věku a po dvou těžkých porodech (při kterých, alespoň jak vždycky tvrdila, málem zemřela) plánuje další dítě a v každém svém příspěvku na sociální síti nezapomene několikrát zmínit, jak moc je zamilovaná, těší se Michal Štika na dlouho slibovaný rozvod. „No stále termín nemám, nevím proč. Ale prý to Monika už podávala,“ svěřil se Michal eXtra.cz. Zdá se, že tahle „božská komedie“ hned tak neskončí…

Video
délka: 01:03

BEZ CENZURY: Máma Monika (45) vs. dcera Ornella (25) se ukázaly NAHÉ: Štiky shodily šupiny! David Turek

Fotogalerie
27 fotografií