Zatímco někdo se po ránu sotva vyhrabe z postele, Charlotte je podle všeho ranní ptáče a zvládne se ještě v posteli i vyfotit v odvážné póze. „Budíček,“ připsala boubelka ke snímku, na kterém jsou vidět mimo jiné i její spodní kalhotky.

Ona má pak ruku položenou ležérně na bříšku, a tak zřejmě chtěla podráždit své obdivovatele. Podle komentářů se jí to v některých případech docela podařilo. „Wow, sexy,“ napsal jeden muž a další prosil o další podobně intimní záběry. „Ještě by to mohlo být o kousek níž,“ naznačoval své nemravné myšlenky další muž a přítel Charlotte Ivo Šoltés ho hned zpražil: „Sni dál, bráško.“

Jenže zdá se, že Štiková schytala za příspěvek i dost kritiky. Jenže ta záhy z jejího profilu mizí beze stopy, a tak je zřejmě blondýnka známá z reality show Štiky nelítostně maže. O jejich existenci tak svědčí už jen její rozzlobená reakce: „To jste si nevšimli, že tu nohu mám v peřině? Bože, vy jste tak zakomplexovaní a zlí, že to nemá obdoby. Já retušovat nemusím!“

Ostatně není divu, že se do ní řada lidí kvůli zdánlivě upravené fotce pustila. Vždyť právě Charlotte se nedávno na Instagramu opřela do Nely Slovákové (28) či Zuzany Plačkové (27) a vybízela dámy, aby si z nich nebraly příklad. „Je to jen plastika a filtry,“ tvrdila a nečekala, že se jí osočování vzápětí vrátí jako bumerang.

Každopádně zatímco dřív se pyšnila hlavně kyprými tvary a fotila zejména své mohutné poprsí, teď se dcera Moniky Štikové (46) chlubí raději gazelími nožkami a plochým bříškem. Její slavnější matka zase pro změnu vystrkuje stále častěji na fanoušky svůj zadek.

VIDEO:  Z Charlottina pokoje se line puch! Monika odhalí strašné tajemství!

Video
délka: 01:25.76
Video se připravuje ...

Z Charlottina pokoje se line puch! Monika odhalí strašné tajemství! FTV Prima

 

Fotogalerie
65 fotografií