Bývalá modelka s chutí ukazuje, že na to stále ještě má. Křivky se jí po porodu sice trochu změnily, ale závratně dlouhé nohy, pořádně naditý výstřih a přirozený šmrnc pořád dokáže kde koho dostat do varu. A je jedno, zda jde o selfíčka nebo o profesionální fotografie. Nejinak tomu je i na posledních snímcích, které se objevily jak na Ornellině, tak na Koktově Instagramu.

Po fotce, na níž má Ornella vysoko vykasaný kroj a ukazuje pod ním holý zadeček, někdejší milionář Kokta znovu zaujal své followery rajcovní fotkou své ženy ve smyslném body a s čertovskými růžky na hlavě. A aby toho nebylo málo, o pár dní později ještě přidal Ornellu v červeném kostýmu upírky, a pokud hádáte, že mladá provokatérka opět ukázala dekolt, nemýlíte se. "Moje žena!" zdůrazňuje Kokta pod fotkou hrdě. Mimochodem, fotka vznikla při focení Vánočního speciálu Blesk TV Magazínu, ve kterém v podobně dráždivých oblečcích najdete také další slavné české krásky. Je se na co těšit!

Jak je vidět, místo toho, aby se Ornella zabývala zbytečnou mediální válkou s Monikou Štikovou (46) a handrkování se o tom, kdo komu zašantročil kočky, radši se věnuje svým zálibám. Na svých Instastories se často ukazuje v sedle svého koně, případně si hraje se synem. Její rodinné vztahy tak vypadají podstatně idyličtěji než její matky, která po boku mladého hokejisty chytla druhý dech a křečovitě se snaží přesvědčovat své okolí, jak strašně je šťastná.

@blesk.cz

Video
Video se připravuje ...

BEZ CENZURY: Máma Monika (45) vs. dcera Ornella (25) se ukázaly NAHÉ: Štiky shodily šupiny! David Turek

Fotogalerie
48 fotografií