Podle toho, s jakým nadšením Bučková sdílela na sociální síti svou těhotnou sestru, bylo zcela jasně patrné, že se už teď nemůže dočkat role tetičky. „Tak moje mladší sestřička čeká malou princeznu,“ napsala dojemně k fotce, na které se něžně dotýká sestřina zvětšujícího se bříška, a vypadá skoro tak šťastně jako nastávající matka. „Je to pro mě ten nejkrásnější dárek k Vánocům a vím, že ji budu strašně rozmazlovat,“ těší se.

Modelka, která (doufejme) překonala poruchu příjmu potravy, si zkrátka na svého špunta bude muset ještě chvíli počkat. Nikdy se totiž netajila tím, že by si nějakého toho potomka ráda brzy pořídila, od nedávného rozchodu s rybářem Jakubem Vágnerem (36) je však zatím ještě stále sama. „Když má v páru každý jinou touhu, tak potom se to bije. Mně je 29, já už bych chtěla klidný život. Neříkám, že teď hned potřebuji dítě, ale už bych ho chtěla alespoň s někým plánovat,“ svěřila se před časem Blesku.

Mateřské tendence si tedy bude moci vybíjet alespoň na potomkovi své mladší sestry. Ta se přitom teprve teď v říjnu vdávala, musela tedy do chomoutu vstoupit už v jiném stavu. Ve svatebních šatech vypadala velice štíhle a nikoho by dozajista ani nenapadlo, že se s veselkou musí tolik pospíchat…

Video
délka: 01:06

Muzikant Karel Vágner: Syna se na rozchod s Bučkovou neptám Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
27 fotografií