Zatímco dříve byl Sebastian spíše stydlivý a nechtěl s dědečkem vystupovat, v rámci minulého turné změnil názor. „Sám si prosadil, že bude zpívat se mnou," prozradil pro slovenský web Život.sk prezidentem oceněný zpěvák s tím, že společnými silami předvedli publiku hit Nonstop. Jenže chlapec měl podmínku!

 „Když jsme se setkali po koncertě v šatně, tak mi řekl: ,Dědo, ale já nezpívám zadarmo. Chci honorář, protože jsem zpíval na pódiu. Já zdarma zpívat nebudu'," líčil pobaveně David a s vlastním vnukem tak sepsal smlouvu jako s rovnocenným kolegou. Dokonce proběhlo i drsné smlouvání ohledně výše honoráře. „Řekl mi, že 100 korun je strašně málo, ať se nezlobím, ale pod 500 nejde!"

Michal na to nakonec kývl a peníze Sebíkovi dal. Jenže ten ho po koncertě opět překvapil. „Sebral pak ještě klobouk, obešel kamarády a vybral dalších 1300. Dohromady si vydělal 1800 korun," odtajnil umělec, který může být na vnoučka hrdý. Je jasné, že ten se ve světě neztratí, ať už se vydá v dědových šlépějích či nikoliv.

„Ptal jsem se ho, co s těmi penězi udělá. Pověděl mi, že si musí našetřit na nový televizor," dodal pro Život.sk interpret písní Pár přátel stačí mít či Decibely lásky. Sebastiana přitom odmala vychovává právě on s manželkou, jelikož jejich dcera Klára otěhotněla neplánovaně a rozhodla se dokončit studium v zahraničí.

VIDEO: Michal David zazpíval Zemanovi a jeho věrným. „Miloši, ty na to máš!"

 

Fotogalerie
33 fotografií