Soutěžící v doprovodu svých partnerů nebo kamarádů vyrazili do klasické pivnice v centru Prahy. Richard Genzer to se svou novou přítelkyní Pavlou vzal ještě přes bistro s jídlem, protože stres a tréma mu nedovolily se najíst. Geňa první večer předvedl tak dynamickou cha-chu, až mu od bot jiskry létaly.

Do pivnice se postupně sjela většina. Hvězda večera Pavla Tomicová s manželem Ondřejem Malým, Monika Bagárová v doprovodu kamaráda, zpěváka Jana Bendiga, David Svoboda, Jiří Dvořák a dorazil i unavený Adam Mišík s přítelkyní.

Je jasné, že všichni toho za celý den měli plné kecky. Odpolední generálka a obrovské vypětí před prvním večerem, kde ukázali, co se za několik týdnů naučili. Takže pár piv a jelo se domů spát.

Až čas ukáže, zda to mezi některým párem nezajiskří jako v minulých ročnících. Vítězka jedné řady Marie Doležalová se dala dohromady s tanečníkem Markem Zelinkou a už vychovávají své první dítě. Pár se stal i z kuchaře Emanuela Ridiho a jeho taneční partnerky Lucie Hunčárové. Tanec navždy propojil i Annu Polívkovou a Michala Kurtiše nebo Jitku Čvančarovou a Petra Čadka.

VIDEO: StarDance 2018: Tomicová bude tančit s Dědíkem! Jak proběhlo první setkání?

Video
délka: 00:29

StarDance 2018: Tomicová bude tančit s Dědíkem! Jak proběhlo první setkání? Česká televize

Fotogalerie
28 fotografií