Co se dalo čekat

Před začátkem soutěže byli za favority označováni Jiří Dvořák a Monika Bagárová. A oni rozhodně nezklamali, jejich vystoupení patřila mezi nejlepší. Monice se navíc podařilo nebývale rozhodit moderátora večera Marka Ebena svérázným fórkem, což jí bez pochyb přinese v budoucnu nějaký ten hlas navíc. Taneční kvalita se pak očekávala od bývalého tanečníka Richarda Genzera – a on ji předvedl, ne že ne! Povedený vstup do soutěže za sebou mají také pětibojař David SvobodaVeronikou Lálovou.

Co se nečekalo

Z ohlasů na sociálních sítích je zřejmé, že diváci očekávali lepší výkon od Veroniky Arichtevy s tanečníkem Michalem Necpálem. Těm se pohledem diváků jejich vystoupení nepovedlo, stejně tak jako moderátorce ČT Daniele Písařovicové s Michalem Mládkem – jejich tanec národ rovněž nepovažuje za povedený. Rozdílné názory pak panují nad výkony Adama Mišíka, Dalibora Gondíka i Daniely Šinkorové.

Hvězda večera Tomisová

Největší ohlas sklízí za své vystoupení herečka Pavla Tomicová, která tančí s ostříleným brusičem parketů Markem Dědíkem. Tomicová, která měla už před začátkem show nálepku outsidera a bookmakeři jí shodně dávali nejhorší kurz, totiž dokázala, že když máte rytmus a jiskru v těle, nemusíte vážit 50 kilo, ani vám nemusí být dvacet. Diváky jednoznačně nadchla a sázkové kanceláře by urychleně měly přemýšlet nad úpravou kurzů, aby neprodělaly majlant. Sympatické vystupování Tomicové znamená spoustu dalších hlasů, které jí přijdou, a nikdo by se už asi nedivil, kdyby se Pavla s Markem probojovali třeba mezi nejlepší tři.