Když se na konci září objevila na tiskovce k dalšímu ročníku StarDance, skoro ji nepoznávali ani tanečníci, se kterými se potkávala v předchozích dvou ročnících. Sice nijak nezměnila svou platinovou blond hřívu, zato její smyslné křivky vzaly zasvé. „Podívejte se na mou taneční partnerku, vždyť ta je taky poloviční,“ komentoval proměnu své taneční polovičky Dalibor Gondík (48). „Oproti minulým soutěžím taky úplně nepřibrala. Spíš tady všichni chodí a ptají se – to seš ty? Asi se oba postupně vypaříme,“ narážel na vlastní váhu.

Alice přiznala, že v době, kdy ji na parketu protáčel Kříž, necítila se vůbec dobře. „Byla jsem vždycky hubená, měla jsem standardně padesát kilo, ale když jsem zrovna tancovala s Pavlem Křížem, tak jsem byla taková zavodněná a měla jsem větší zdravotní problémy,“ popsala nám dobu před osmi lety. „Do toho se přidaly nějaké rodinné problémy a nahoru to šlo samo,“ dodala. Kila ale nezmizela ani za další tři roky, kdy bojovala po boku Matěje Rupperta.

Výrazná změna přišla až teď – kila šla sice dolů, blondýnka ale vypadá daleko vyčerpaněji. „Jsem rok a půl po porodu, ale šla jsem do práce hned po půlroce. Jím, jak jsem jedla, nedělám nic jinak. Přirozeně se to sešlo, trénuji tak, jak jsem trénovala,“ tvrdila Nedělnímu Aha!.

Video: Dalibor Gondík ve StarDance, po jeho boku je Alice Stodůlková (31)

Video
délka: 03:38.31

Dalibor Gondík ve StarDance, po jeho boku je Alice Stodůlková (31). Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
104 fotografií