S režisérem Jakubem Nvotou (41) byla Tereza poprvé přistižena při romantické procházce Prahou začátkem června. Pro to, že se za něj provdala, svědčí také to, že se poslední srpnový den sešel rod Kostkových v Housově mlýně. Ten je vyhlášený tím, že se tam konají svatby.

Podle informací Top Staru si Tereza Kostková jméno změnila zhruba před měsícem, kdy je podle záznamu v katastru nemovitostí zanesena poslední změna. Po třech letech, kdy se Tereza rozvedla s režisérem Petrem Kracikem (60), s nímž má syna Antonína (11), je Nvota první muž po jejím boku. Herečka sama webu super.cz potvrdila, že je vdnou paní. „Na katastru by mi přece vymyšlené jméno neuznali,” řekla webu a poděkovala za blahopřání k sňatku.

K utajené svatbě novomanželům gratulovalo i Divadlo v Rytířské, kde oba účinkují. "Kdo by to byl řekl, že první setkání Terezy Kostkové a režiséra Jakuba Nvoty ve hře Můj nejlepší kamarád bude tak osudové. Terezko a Jakube, moc gratulujeme k vaší svatbě a přejeme spoustu radostných let a ať jste šťastní," stálo v oficiálním přání na sociální síti.

Fotogalerie
26 fotografií