Není jistě náhodou, že si jsou oba Lucčini „koloušci“ podobní. Oba zhruba stejně staří, urostlí, pohlední a svalnatí. Při pózování na objektivy proto neváhali předvést, kdo z nich se může pochlubit okázalejší muskulaturou. Na rozdíl od Noida, který ukázal sošné tělo, fitness trenér Filipi zatnul bicák, div mu rukáv trička nepraskl.

Bílá má zkrátka vkus a zdá se, že i po pauze, které se svým „testosteronovým andělem“ před časem čelili, to mezi nimi skvěle funguje. „Chvilku jsme možná netvořili pár, ale spolupracovali jsme, protože Radek se o mě stará jako road manager a byl se mnou stejně každý den. Máme se tak rádi! Přešel hory a doly a jako správný princ si mě zasloužil a vybojoval si mě zpátky,“ rozplývala se na začátku léta.

Přesto další svatbu zatím neplánuje. „Jsem pro manželství a Radek není jen kamarád či partner. Je to můj muž. Já jsem jeho žena. Žijeme v jedné domácnosti a on se o mě stará. To dělá pravý mužský,“ svěřila se Bílá Blesku. „Svatbu neřeším, je nám hezky a je pravda, že nás spolu lidi rádi vidí. Jsem ale ve fázi, že bych to nechtěla ničím komplikovat. Třeba nějakým papírem. To, že se mé rozhodnutí nikdy nezmění, tvrdit nebudu, změna názoru přece patří k životu,“ doplnila a tím opět zavdala příčinu mnoha spekulacím, že do toho Lucka praští i potřetí.

Video
délka: 03:41.49

Lucie Bílá a partner David Turek

Fotogalerie
23 fotografií