Zdá se, že Jan Šťastný naplňuje význam svého příjmení dokonale – daří se mu v práci, ale i doma. Zažehnaný je spor se synem Janem (26), který před lety propukl, když si domů přivedl a následně se oženil s pornohvězdou Michaelou Kuklínkovou (26). Dnes je s ní rozvedený a s otcem zase normálně komunikuje.

Honzu měl herec ve čtyřiadvaceti, dnes se svou druhou manželkou, herečkou Bárou (30), vychovává čtyřletého Ondřeje. „Je tudíž mladší než moje dvě vnučky!“ zamýšlí se Šťastný ve velkém rozhovoru pro zítřejší Blesk tv MAGAZÍN.

„Ale myslím, že díky tomu všemu nemám žádný čas na krizi středního věku. Všechno se to tak nějak seběhlo, že se pořád cítím jako v pětadvaceti, protože mám podobné starosti jako tehdy. A jsem za to rád, rozhodně nečekám doma na důchod!“

VŠE O HERCI JANU ŠŤASTNÉM NA BLESK.CZ ČTĚTE>>>ZDE!

Dvěma syny navíc rozhodně končit nehodlá! „Chybí mi princezna! Kluky nemůžete tak rozmazlovat. I když já Ondráše, upřímně, trochu rozmazluju. Ale přece jen je to kluk, tak se to nesmí přehánět. Holčičku bych ale rozmazloval moc rád!“ zasnil se.

Velký rozhovor s Janem Šťastným čtěte už zítra v Blesk tv MAGAZÍNU! Co se v něm mimo jiné dozvíte?

➤ Proč ho konec v Ordinaci nemile překvapil?

➤ Na co sbalil svou krásnou mladou ženu?

➤ Jak se změnil od doby, kdy byl otcem poprvé?

Fotogalerie
15 fotografií