O svých láskách za kamerou herci vyprávějí v nové knize Diagnóza: Ordinace, která právě vyšla. Herce nechtěla „Jedním z nejsilnějších momentů bylo určitě pracovní setkání s mým nynějším manželem,“ vzpomíná Adamovská na to, jak potkala Petra Štěpánka (67), který si v seriálu zahrál Eduarda Valšíka. „Já jsem nikdy herce za partnera nechtěla a vidíte – odříkaného největší krajíc,“ dodává doktorka Běla Páleníková Valšíková.

Milostná jiskra na place přeskočila také mezi Janem Šťastným a Bárou Petrovou (29). „Ona tehdy v Ordinaci končila a já nastupoval. Takže je pravda, že pro mě se natáčení Ordinace stalo osudovým,“ směje se bývalý primář Dalibor Frynta, který už má s manželkou Bárou téměř pětiletého syna.

Zásadním bylo natáčení i pro Filipa Tomsu (31), který se díky seriálu setkal a oženil s jeho tiskovou koordinátorkou Evou Měšťákovou. Velké pozdvižení vzbudili seriáloví kolegové Bára Munzarová (43) a Martin Trnavský (45), jiskřilo to ale i mezi Jiřím Langmajerem (49) a Ivanou Jirešovou (38).

 

Vše, co jste kdy potřebovali vědět o Ordinaci v růžové zahradě, si nyní můžete koupit v trafikách.
Autor: Blesk

Fotogalerie
11 fotografií