I když byla Gottova manželka Ivana (39) i s dcerkami Charlottkou (9) a Nellinkou (7) dopoledne pryč (pravděpodobně zařizovaly pro tátu narozeninové překvapení), Mistr sám doma nebyl. Měl totiž schůzku se svou novou mluvčí Anetou Stolzovou. „Počkejte chvilku, pana Gotta zavolám, čeká už na vás,“ řekla reportérům Blesku.

Oslavenec vyšel za pár minut ze dveří a nutno uznat, že vypadal líp než před rokem! „To víte, vypínám často telefon, tak mám klid,“ zažertoval Karel, který poslední dobou dochází na pravidelné kontroly se srdcem do pražského IKEMu.

Když mu šéfkuchař Milan Longin podával velký chladicí box, zpěvák nevěděl, co v něm může být. „No, vypadá to jako čertovské kopýtko,“ reagoval Karel, když jsme mu jako nápovědu ukázali chlupatou nožičku. „To bude jehně!“ zajásal Slavík. „To je senzační maso! Nejvíc miluju jehněčí na tymiánu po provensálsku. Tak jste mi to udělal, pane kuchaři?“

A ten jen vytřeštil oči: „Ne, Mistře, já jsem vám to osmnáctikilové jehně jen rozporcoval, popsal vám balíčky, zamrazil a uvařit si to musíte sám!“ Gott se nedal zaskočit: „Já vím, jak na jehněčí, nebojte. Jdu si to tedy uložit do chladu....“ Z nevšedního dárku měl radost.

Když jsme odcházeli, mával nám a byl zjevně pobavený. A to ještě nevěděl, že dostane i milovaný tatarák, na který se tak těšil. Šéfkuchař Milan z pražského Café baru U Michala mu ho osobně přivezl ještě včera odpoledne.

Fotogalerie
29 fotografií