29. březen 2020
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Mistr Gott slaví 76: Jaký měl uplynulý rok? Zatraceně perný! Jen se podívejte…

/
 • Karel Gott slaví 76. narozeniny!
  14. července 2015 ● 17:41

  Už je to přes padesát let, co poprvé vstoupil na pódium, aby nás bavil i dojímal. Dnes fenomenální zpěvák Karel Gott slaví 76. narozeniny! Jeho poslední rok byl přitom opravdu perný, jak se můžete podívat...

 • 1.

  Oslava 75. narozenin

  Manželka Karla Gotta Ivana v loňském roce uspořádala Mistrovi velkou narozeninovou oslavu v Babišově hnízdě. Zpočátku tvrdila, že půjde jen o malé setkání s přáteli. „Děláme jen malou soukromou oslavu a chceme, aby to zůstalo mezi námi,“ tvrdila tehdy Blesk.cz Gottová.

  Nakonec se ale akce konala na luxusní farmě Čapí hnízdo Andreje Babiše. Tam to Gottovi rozjeli ve velkém i s dětmi a užili si hezkých pár dní. Karel Gott vyvezl rodinu na vozítku a také společně řádili na koloběžkách.

  Oslava také převálcovala závěr filmového festivalu v Karlových Varech. Většina hvězd totiž odjela na narozeninovou oslavu a ve Varech tak skoro nikdo nezbyl.

   

  S Gottovými trávila čas zpěvačka Ilona Csáková, velká Ivanina kamarádka.

 • 2.

  Turné

   Na brněnském koncertě, kde Karel Gott zpíval pro sedm tisíc fanoušků, se stalo něco, co slavný zpěvák nečekal. Na pódium přiletěla tanga. Mistr se však nenechal zaskočit a událost vtipně okomentoval. 

  No, dneska nespím v hotelu Internacional, ale v hotelu Intercontinental. Apartmán, třetí patro, od výtahu doleva,“ žertoval směrem k fanynkám.

  Hned poté zpěvák zaperlil při rozhovoru pro Blesk. Zaujal ho totiž dekolt reportérky a nemohl od něj odlepit oči. Kvůli tomu měl pak také doma tichou domácnost, protože jeho manželce se to zrovna moc nelíbilo. 

  Vyjevený Karel Gott nevěřil svým očím. Na pódiu mu přistály dámské kalhotky.

  Video
  délka: 02:12.69

  Omámený Gott: Mistrovy oči magnetizovaly výstřih redaktorky! Tereza Kühnelová, Luboš Procházka, Lukáš Červený

   

 • 3.

  HypnoGott

  Je známo, že Karel Gott nezkazí žádnou legraci. To se nestalo ani u silvestrovského vysílání TV Prima, když posílal pozitivní energii přes televizní obrazovky. 

  Video
  délka: 01:00.03

  Novoroční halucinace Karla Gotta! TV Prima

 • 4.

  Tajná schůzka s Marikou Gombitovou

  Slovenská zpěvačka Marika Gombitová (58) se chce opět vrátit na hudební výsluní. A k tomu jí chtěl pomoct Karel Gott. Dokonce se s ní tajně sešel, aby domluvili podmínky pro nazpívání jejich společného duetu. „Ano, viděli jsme se. Marika totiž pracuje na písni, kterou by se mnou chtěla natočit. Vše je na dobré cestě,“ řekl Blesku Gott. „Ale nepředbíhejme! Až to bude aktuální, řeknu vám více...“ dodal. 

  Marika Gombittová a Karel Gott se potkali po dlouhých 20 letech.

 • 5.

  Manželka Ivana v muzikálu

  O zpestření Gottova času se stará také jeho manželka Ivana. Ta se mimo moderování VIP zpráv začala věnovat také hraní v muzikálu. 

  Ač to bylo její zcela první pěvecké i herecké živé vystoupení, Ivana Gottová se své role těhotné prostitutky v muzikálu Přízrak Londýna zhostila na jedničku. Opřela se do toho naplno a diváci v sále s údivem zírali, kde se to v manželce Karla Gotta (75) bere.

  Ivana v muzikálu hrála prostitutku.

   

 • 6.

  Venuše o noci s Karlem Gottem

  Venuše Samešová (60), kráska exotického zjevu, který zdědila po svém africkém dědečkovi, byla v sedmdesátých letech bohyní pražských umělců a bohémů. 

  A jednou byl dokonce jejím zákazníkem i Karel Gott. Poznal ji? „Ne, měla jsem naštěstí paruku. Když si mě, zřejmě kvůli tomu, že jsem měla nejdelší nohy, mezi ostatními slečnami vybral a leželi jsme v posteli, přemýšlela jsem, jestli mu nemám říct, že jsem ta pražská Venuše, o níž možná slyšel. Ale bylo to s ním tak pěkné, že jsem radši neřekla nic. Vlastně mi to setkání s ním hodně pomohlo! V tom bordelu jsem si totiž přece jen občas zoufala: Kam až jsem to klesla?! Ale když se tam objevil i Gott, najednou jsem si říkala: Když do takových míst chodí i Karel, tak asi nejsem tak špatná. Přestala jsem mít pocit oběti. Díky němu jsem pak získala chuť toho nechat a začít zase žít normální život.“

   

  Venuše Samešová byla a je nádherná žena.

 • 7.

  Návrat Gottovy dcery Dominiky

  Lásce neporučíš. Proto před 13 lety dcera Karla Gotta Dominika odcestovala do Finska za svým vyvoleným. Kvůli jeho maniodepresivním psychózám se ale jejich vztah rozpadl a Dominika se vrátila zpět do České republiky. „Ano, je tady, je doma, řešíme spolu řadu věcí a více bych to nechtěl komentovat,“ potvrdil tehdy Blesku Gott. „Samozřejmě jsem rád, že už je doma, těšil jsem se na ni,“ dodal Karel. 

  Dominika Gottová se svým otcem

 • 8.

  Ivaniny zdravotní problémy

  Ivana Gottová začala dosahovat všeho, co si přála. Moderovala v televizi, zpívala v muzikálu, ale kvůli zdravotním problémům musela všechny činnosti ukončit. Odešla z televizních obrazovek a nečekaně také z muzikálu Přízrak Londýna. Tím šokovala okolí a zejména v divadle z jejího neohlášeného rozhodnutí nebyli nadšení.

  Ivana Gottová přerušila účast v divadelním představení Přízrak Londýna s tím, že má od problémů s páteří záchvaty migrény, ze kterých zvrací, a tak už dál nemůže hrát. Tuto informaci potvrdil lékař i její manžel Karel Gott.

  Gottová kvůli nemocné páteři nosí krční límec.

 • 9.

  Ztráta přítele

  Karel Gott letos také přišel o svého dobrého přítele. Herce Pierra Brice, který hrál legendárního Vinnetoua.

  „Lidé vstávali, křičeli, vítali ho a já jsem mu říkal: Ty nemusíš nic dělat, ty se jen objev a nemusíš ani zpívat, ani vyprávět,“ popsal ČTK český slavík jedno z Bricových vystoupení při popovém turné po Německu před osmi lety.

  Pierre Brice s českým slavíkem Karlem Gottem

 • 10.

  Zdravotní problémy

  V poslední době se začaly tvořit spekulace o Gottově zdravotním stavu. A jak sám zpěvák potvrdil, má problémy se srdcem. Trápí ho arytmie. To však podle jeho slov není nic vážného. „Mám doporučeno pracovat dál tak, jak jsem zvyklý. Určitě nehrozí, že bych vypadl ze zaběhnutého koloběhu. Děkuji za zájem,“ řekl Gott Blesk.cz.

  Kardiolog Jan Pirk (67) však Karlovi promluvil do duše. „Doporučil jsem mu zvolnit,“ prohlásil přední český lékař. A Gott, ač to nerad přiznává, ho vyslyšel a zrušil svůj pořad v rádiu! „Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl, že 223. díl mé rozhlasové diskotéky bude definitivně poslední. Myslím totiž, že v nejlepším se má přestat,“ řekl.


  Karel Gott v IKEM

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

karelhlavaty: "Jeho POSLEDNÍ rok byl velice perný" stojí v textu.. Ano,skoro bych se vsadil, že tohle byl opravdu Kódlův POSLEDNÍ rok...

(14. 07. 2015 21:20)

nilud: Standa Procházka sice zpíval pro jinou kategorii posluchačů a dnes po něm neštekne ani pes a to samé čeká Božského Káju,tak se zněj proboha nepodělejte.

(14. 07. 2015 19:09)

egyptanka: Mistr Gott vypadá pořád dobře. Přeji zdravíčko k dnešním narozeninám a samozřejmě do dalších let.

(14. 07. 2015 18:54)

zauber: Fakticky, opravdu stále mládne! Má vůbec už občanku?

(14. 07. 2015 18:04)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy