V posledních dnech vyděsily fanoušky zprávy o zdravotním stavu Karla Gotta. Ten byl minulý týden spatřen na akutním příjmu kardiologie v IKEM. I když sám vyvrátil jakékoliv negativní spekulace, jeho fanoušci měli i tak o jeho srdce strach.

Mezi starostlivé fanoušky patřila i zpěvačka Monika Absolonová. „Už se moc těším do Zlína na koncert! Na BoomBand a hlavně Káju!!! Je úžasnej a pro mě zásadní! Třeba na Slavících jsem nikdy nevyhrála Slavíka, ale 2x za sebou Skokana a pokaždé mi ho předával Karel Gott... A dnes se těším, že se potkáme a popovídáme a pevně věřím, že všechny ty titulky v bulváru jsou jen nafouknutá bublina a Kája je fit,“ uvedla na svém Facebooku.

Gott na koncert dorazil, své fanoušky nezklamal a podle informací zúčastněných lidí na pódiu doslova válel. Zřejmě se tedy cítí dobře a má energie na rozdávání. To potvrdila i Absolonová.

„Tak zvláštní hlášeni: Kája je v pořádku! Chodi na kontroly - to je jako kdyby se psalo Absolonová chodí na ultrazvuk - to přece k těhotenství patří! Ach jo! Byl úžasný! A publikum taky! Moc děkuju!!! Já si to užila maximálně a teď mi začínají prázdniny...,“ napsala zpěvačka v pondělí ráno na internet.

S Monikou si oddychli i všichni Gottovi fanoušci. Teď už zbývá jen doufat, že Mistrovi jeho energie vydrží ještě dlouho. 

Video
délka: 00:41.19

Gott po srdeční arytmii: Léčí mě už to, že se o mě lidé bojí! Marek Pátek

Fotogalerie
7 fotografií