Koncert odstartovala Monika Absolonová (38). Po dozpívání stála s přítelem Tomášem Hornou (34) pod pódiem a společně Gotta obdivovali. „Tady není jediné volné místo. Nikdy jsem na koncertu Karla Gotta nebyl. Je to fakt zážitek. Ten chlap je borec,“ řekl o Gottovi nový přítel Absolonové. Do Třebíče dorazil slavíkův celoživotní kamarád a dlouholetý řidič Olda Havránek, který volant kvůli zdravotním potížím předal mladším. „Chtěl jsem Karla slyšet. Mám pocit, že zpívá čím dál lépe,“ vysekl zpěvákovi poklonu.

V zákulisí se Havránek potkal s Danielem Josefim. Právě šéf ochranky Lambo, která hlídala poslední dvě Gottova turné, je zpěvákovým novým šoférem. „S panem Havránkem se znám a rád jsem ho viděl. To, že najezdil s Mistrem milion kilometrů bez nehody, nepotřebuje komentář,“ konstatoval Josefi.

Nový tým nepřijel

Gotta do Třebíče nedoprovázela manželka Ivana (39) ani její kamarádka Lída Sekaninová. Obě se teď starají o Gottův management. Podle informací Blesku nebyly na místě potřeba. O veškerý manažerský servis se staral kapelník Boom!Bandu, který Gotta doprovází, Jiří Dvořák.

Fotogalerie
8 fotografií