Manželka kulinářského boha ječela na sedadle spolujezdce jako malá holka, a to ji teprve profesionální drifter ukazoval, jak má jezdit. "Tu masku si necháš? A to uvidíš na cestu," ptala se vyděšeně. Jejich vůz pak dělal divy, až začaly zapáchat spálené pneumatiky!

Zdeňka Pohlreichová prý svému muži ráda mluví do řízení.
Zdeňka Pohlreichová prý svému muži ráda mluví do řízení.
Autor: FTV Prima, Autosalon

Pak si za volant sedla sama a zkoušela moto-machra napodobit. "Nula, víc to nevidím," ohodnotila se. Jak její jízdu hodnotili odborníci, to uvídíte v pořadu. Považuju ji za velmi užitečnou věc. Byla jsem ráda, že jsme si tu oba mohli vyzkoušet různé fígle, co dělat s autem ve smyku, s vědomím, že se nám nemůže nic stát," dodala Pohlreichová.

Auťák, kterým můžete driftovat jako ďáblové.  Můžete o něj soutěžit!
Auťák, kterým můžete driftovat jako ďáblové. Můžete o něj soutěžit!
Autor: FTV Prima, Autosalon

Zdeněk Pohlreich si před jízdou dal chlebíček a měl co dělat, aby ho neukázal divákům ve velmi nelichotivém stavu. "Při driftování jsem cítil, jak se mi zvedá adrenalin, ale věděl jsem, že i když udělám nějakou blbost, jsem na okruhu, nic se nemůže stát. Když vaříte v přímém přenosu, máte ve studiu publikum, které  povzbuzuje a dělá správnou atmosféru. Pokud ale něco zkazíte, už to nezachráníte," porovnával Zdeněk driftování s vařením.

Video
délka: 01:08.37

Pohlreichovi za volantem: Domácí válka! Autosalon FTV Prima

Chcete i vy driftovat jako Pohlreichovi? Dáme vám možnost, jak se stát BLESK DRIFTEREM. Registrovat se můžete přes SMS ve tvaru: DRIFT odeslanou na číslo 906 02 10. (Cena SMS je 10 Kč včetně DPH).

Každý týden usednou tři z vás za volant a můžou dokázat, že umí jezdit snad i po dveřích! Ten nejšikovnější drifter z vás, který dostane nejvíc bodů od poroty a diváků na webu pořadu, má pak šanci vyhrát vůz Opel Astra OPC! Autosalon vysílá Prima v sobotu 15. března ve 8.15 hodin.