Vynikající herečka, která zdědila talent po svých rodičích, je ženou, která zvládá dělat více věcí najednou. Nejen, že je hlavní postavou v seriálu Cesty domů, nyní také natáčí další díly pilotního seriálu Obchoďák. Její roli hrála původně Bára Munzarová, která musela seriál opustit kvůli nedávné nehodě. S Bářiným manželem natáčí Tereza milostnou scénu, kde se objeví pouze v sexy korzetu. Přesto si ale herečka zachovává dekorum. „Trpělivost přináší růže, ale já budu asi lilie,“ odpovídá herečka na otázku čtenáře, kdy se konečně nechá vyfotit třeba v Playboyi.

Almužna místo statisíců

Nedávno se spekulovalo, že si herečka příjde na 150.000 Kč měsíčně v divadle, to však zpěvačka zcela vyvrátila. „Větší nesmysl jsem dlouho nečetla! V kamenných divadlech se takové peníze opravdu získat nedají. Myslím, že v mnoha ohledech, je to spíše almužna. A podobně smutné, snad ještě smutnější, vzhledem ke smyslu práce, je to například u pedagogů. To se prostě dělá z lásky. Správný herec, prostě musí být "praštěnej oponou po hlavě“,“ vysvětluje situaci Tereza.

Ublemcané sklenice

Jelikož Kostková točí více seriálů najednou, je záhadou jak vlastně stíhá skloubit svou práci s rodinou a zda někdy vůbec odpočívá. „Za docela dobrý relax pokládám úklid a někdy i „sport“. Někdy, jsou ale opravdu období, kdy to nestíhám, tak jak bych chtěla, proto mi pomáhá jedna slečna. Hlavně s žehlením, za to jsem jí vděčná!!! Protože pokládám za smysluplnější jít s Tondou na hřiště, než píglovat sklenice. Ale zase ublemcaný sklenice by se mi nelíbily,“ směje se herečka.

Celý online rozhovor se skvělou herečkou si můžete přečíst níže.