Alexandr Hemala, kterému nikdo neřekne jinak než Saša, přivítal v pondělí na své oslavě narozenin mnoho přátel. Obrovskou radost mu udělaly všechny dárky, které od nich dostal, ovšem největším překvapením byl on sám v papírovém provedení.

Tento originální nápad dostal jeho přítel Jan Hájek, který nechal Hemalu vyrobit v životní velikosti, jako kulturistu. Vtipálek Saša se toho ihned chytil a začal si „sám se sebou“ poměřovat své svaly. Zda-li pak Hemala takto v mládí opravdu vypadal?

Absolonová vrkala s Gottem

Monika Absolonová seděla u stolu s Karlem Gottem a využila situace, že mistr dorazil bez manželky Ivany. Po celý večer s ním vášnivě koketovala a tasila své ženské zbraně. A to i přesto, že tam byla s přítelem Vráťou. O muže ten večer neměla rozhodně nouzi. Velkou pusu dostala Monika i od samotného oslavence Saši.

Video
délka: 02:22.24

Oslava 60. narozenin Alexandera Hemaly Jan Jedlička, Hana Hoschlová

Neumřeš mladý

Moderátorovi přišlo popřát mnoho známých osobností. Jako první mu přišel poblahopřát tanečník Vlastimil Harapes, který oslavenci vzkázal: "Tak ti blahopřeju. Už neumřeš mladý", a předal Sašovi, kromě lahvinky dobrého alkoholu i velkou slunečnici. Zahrát kamarádovi přišli i saxofonista Felix Slováček a houslista Jaroslav Svěcený. 

Fotogalerie
20 fotografií