Středa 31. května 2023
Svátek slaví Kamila, zítra Laura
Jasno 23°C

7 tipů na energetické dárky, které zharmonizují tělo i duši

/
 • (iStock)
  4. prosince 2022 ● 06:00

  Vánoce se pomalu blíží a vy už přemýšlíte, jaké pořídit pro své blízké nevšední dárky? Zkuste něco méně komerčního než obvykle. A co takhle spíš volit něco duchovního, meditačního a harmonizujícího?

  Nechte se inspirovat nejenom na Vánoce, zastavte se v uspěchané době a darujte svým blízkým dárek s přesahem...

 • 1.

  Orgonit

  Autor: milujemekameny.cz

  Orgonit obsahuje pryskyřici, mosaz, měď a drcený křišťál. V dnešní době jme zahlceni elekrosmogem a negativním zářením. Není od věci si tedy pořídit rušič tohoto zařízení. Pyramidky jsou navíc silně energetická a blahodárná tělesa.

 • 2.

  Mosazný svícen s perletí

  Autor: milujemekameny.cz

  Svícny a svíčky jednotlivých tvarů je možné použít pro čakrové léčení. Slouží i k dokreslení duchovní atmosféry. Svícen je navíc skvělým estetickým doplňkem.

 • 3.

  Tibetská miska

  Autor: yogashop.cz

  Tibetské misky svým zvukem harmonizují okolní prostory a jednotlivé orgány v těle dokážou usazovat na svá původní místa. Zemská přitažlivost totiž formuje orgány a stahuje je směrem dolů. Tibetské misky a zvony harmonizují energii kolem nás v prostoru, chrání ho.

 • 4.

  Křišťálový anděl

  Autor: lecivasilamineralu.cz

  Křišťál dokáže čistit a harmonizovat prostor. Andílek by se měl jednou za čas opláchnout v průzračně čisté vodě, nebo ve vodě s šedým mýdlem a vystavit slunečnímu záření, aby se nabil. Dejte si ho tam, kde chcete prozářit prostor.

 • 5.

  Minerály

  Autor: awashop.cz

  Jednotlivé kameny se používají pro různé oblasti života. Každý by si měl kameny prohrábnout a vybrat si, která energie mu sedí. Například křišťál čistí hlavně na duchovní úrovni, ametyst spíše na úrovni hmotné. A třeba hematit uvolňuje a uklidňuje.

 • 6.

  Čínské mince

  Autor: nejlepsi-darecky.cz

  Čínské mince štěstí se svážou červeným provázkem nebo nití, ideálně v násobku tří. Svému majiteli mají zajišťovat štěstí a blahobyt. Stanka zná případ, kdy se její přítelkyni v těžkém období ztratily, a jednou dokonce šňůrky praskly. Nepřekvapí, že nyní, když se jí daří lépe, se jí drží i její mince...

 • 7.

  Budha

  Autor: bombastus.cz

  Každá Buddhova podoba má svůj význam…Tento tradiční baculatý strejda má úžasnou moc. Může vám splnit vaše přání. Kolem něj i pod něj můžete položit také peníze. Pokud mu přetřete tlusté bříško palcem a něco si přejete, může se přání splnit. Měl by se stavět do prostoru čelem k vám. Ideální je, když v místnosti zaujme místo v levém rohu.

   

  Originální dárky za výhodné ceny můžete koupit také na našem Bazaru Blesk.

Články odjinud

Dnešní horoskopy