Přinášejí stejné požitky jako vířivé vany, ale za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý. V nafukovací vířivce si užijete potřebného odpočinku prostřednictvím uvolňující vzduchové a hydromasáže.

Vířivé bazény jsou lehké a mobilní, není proto problém mít bazén celé léto na zahradě nebo terase a poté jej na podzim a zimu přesunout dovnitř. Budete tak mít v létě vířivku pod širým nebem a v zimě svoje osobní wellness centrum například v garáži nebo zimní zahradě.

Video
délka: 00:35.03

Video Jak vybrat vířivku archiv firem

Díky snadné instalaci jsou mobilní vířivky připravené maximálně do 10 minut. Vybrat si pak můžete z velkého množství modelů nafukovacích vířivek, kam se vejde klidně celá rodina nebo osazenstvo vaší zahradní párty. Díky odolné konstrukci lze na krátkou dobu používat vířivku venku i v zimě – vířivý bazén lze nechat venku například přes víkend.

S vířivými bazény si můžete dopřát stejně luxusní a kvalitní požitky jako v několikanásobně dražších vířivých vanách, ovšem za zlomek ceny. Vířivé bazény jsou levnou alternativou k velkým vířivým vanám, navíc je lze kdykoliv vypustit, vyfouknout a přesunout na jiné místo.

Budete potřebovat:

  • zahradní hadici pro napuštění vody
  • běžný přívod elektrické energie (220-240 V)
  • pevný podklad, který bezpečně unese kompletní hmotnost, která zahrnuje napuštěnou vířivku + váhu osob.

Pro výrobu nafukovacích vířivek se používá tvrzený syntetický materiál s dlouhou životností. Základ tvoří pevná nafukovací vana, kterou můžeme konstrukcí přirovnat k nafukovacímu bazénu. Ve vnitřní části se nachází soustava masážních trysek, která vytváří drobné bublinky vzduchu pro masáž svalů a kompletní relaxaci.

Vodu ohřívá elektřina a teplota vody se může vyšplhat až na 42 °C. Do příslušenství bývá zahrnut i termoizolační kryt, který zabraňuje tepelným ztrátám a stará se o komfortní udržení teploty, ale také brání vniku nečistot (například listí nebo sečené trávy) do vody. Manometr kontrolujující tlak vzduchu usnadňuje nafukování.