Tyčový mixér za necelé tři stovky, pánev s nepřilnavým povrchem vhodná i do myčky za dvě stě padesát nebo třeba výkonný stolní vysavač na drobky za pouhých šest set korun. Takové nabídce se nedá odolat. Nejpopulárnější maloobchodní řetězec právě ve svém e-shopu nabízí zajímavé slevy a to i na věci do kuchyně. Stačí jen pár kliků a doma je můžete mít už do pár dnů. 

Právě teď v Lidlu ponorný mixér SILVERCREST®Smart Speed SMSS 1000 A1 s výkonným 1000W motorem pořídíte s 57% slevou jen za 299 Kč (původní cena je 699 Kč).
Autor: archiv firmy

Tyčový mixér SILVERCREST®

Ponorný tyčový mixér nemůže chybět v žádné kuchyni, je totiž vynikajícím nástrojem pro každého, kdo hledá rychlý a efektivní způsob, jak připravit oblíbené pokrmy. Hodí se pro mixování omáček, polévek, dresinků, příloh a podobně. Jeho používání má celou řadu výhod. Za zmínku určitě stojí úspora času a flexibilita, umožňuje totiž rychlé a snadné použití přímo v nádobě nebo hrnci, což eliminuje potřebu složitě je přendavat a špinit další nádobí. Navíc se velmi snadno myje a je skladný.

Právě teď v Lidlu ponorný mixér SILVERCREST®Smart Speed SMSS 1000 A1 s výkonným 1000W motorem pořídíte s 57% slevou jen za 299 Kč (původní cena je 699 Kč), stačí jen kliknout na odkaz ZDE >>

Výkonný mixér je vybavený inteligentním přepínačem rychlosti pro intuitivní ovládání rychlosti – čím silněji je tlačítko stisknuté, tím vyšší je rychlost mixování, plynulou regulací rychlosti, má rychloupínací mixovací nohu z nerezové oceli se speciálním designem pro mixování s malým rozstřikem. Komfort při práci s ním zajišťuje také ergonomicky tvarovaná a pogumovaná rukojeť, 1,5m dlouhý spirálový kabel pro vysokou flexibilitu a velký akční rádius. Součástí balení je i praktická odměrka s užitným objemem 700 ml a stupnicí pro měření obsahu.

Šestidílná sada Genius Sada Super Julietti s níž vytvoříte spirálky z ovoce a zeleniny do salátů, zeleninových těstovin a pokrmů ze syrové zeleniny.
Autor: archiv firmy

Spirálový kráječ zeleniny Genius Sada Super Julietti

Praktický šestidílný spirálovač ocení jak ti, kteří dávají přednost zdravému stravování, tak milovníci zeleninových a ovocných salátů, pestré oblohy, zeleninových těstovin a pokrmů ze syrové zeleniny. Hodí se především na brambory, mrkev, červenou řepu, sladké brambory, ředkvičky, cibuli, cuket a další. Vybavený je ostrými čepelemi z nerezové oceli ve kvalitě G-NOX. Součástí sady je také sběrná nádoba o objemu cca 900 ml a také víko na ni, aby nakrouhané potraviny zůstaly co nejčerstvější a neosychaly.

Spirálový kráječ zeleniny Genius Sada Super Julietti máte teď šanci koupit s neuvěřitelnou slevou 60 % jen za 199 Kč, což je skutečně skvělá cena. Na jiných e-shopech ho totiž pořídíte za cenu 584 Kč. Stačí jen kliknout na odkaz ZDE >>

Pořiďte si některou z pánví ERNESTO® pro zdravější smažení na malém množství tuku jen za 249 Kč (běžná cena je 449 Kč).
Autor: archiv firmy

Pánve ERNESTO® ILAG® Granistone

Pánev pro zdravější smažení na malém množství tuku se hodí do každé kuchyně, ať už ta klasická o průměru 28 centimetrů nebo třeba pánev WOK pro přípravu stále oblíbenějších pokrmů asijské kuchyně. Pánve ERNESTO® ve stylovém vzhledu granitu jsou velmi odolné proti poškrábání a oděru a mají tak dlouhou životnost. Pochlubit se mohou vynikající a dlouhotrvající nepřilnavostí, díky níž stačí jen minimum tuku. Vděčí za to nové generaci povrchové úpravy s inovativním vícevrstvým systémem ve vzhledu žuly. Jsou energeticky úsporné díky rovnoměrnému a rychlému rozvodu tepla a jsou vhodné pro všechny druhy plotýnek – včetně indukčních. Jejich velkou výhodou je také to, že jsou vhodné do myčky na nádobí. Používat je můžete také v troubě a to až do teploty 160 °C.

Pořiďte si některou z pánví ERNESTO® jen za 249 Kč (běžná cena je 449 Kč), stačí jen kliknout na odkaz ZDE >>

Pořiďte si některou z pánví ERNESTO® pro zdravější smažení na malém množství tuku jen za 249 Kč (běžná cena je 449 Kč).
Autor: archiv firmy

Servírovací pánev Tefal Duetto

Kvalitní a praktická pánev z nerezové oceli o průměru 24 centimetrů je určena nejen pro přípravu pokrmů, ale zároveň i pro jejich servírování. Pro dokonalý rozvod tepla má dno pánve THERMO FUSION™ INTEGRAL silnou indukční základnu, jídlo se tak smaží a prohřívá rovnoměrně. Pánev je vhodná pro všechny typy plotýnek včetně indukčních, můžete jí ale použít i do trouby a to do teploty max. 175 °C. Vybavena je uživatelsky příjemnou ergonomickou rukojetí z termoplastu a nechybí samozřejmě skleněná poklice.

Servírovací pánev Tefal Duetto G7487034 teď máte jedinečnou šanci koupit za pouhých 649 Kč (běžná cena bez slevy přitom je 1199 Kč), stačí jen kliknout na odkaz ZDE >>

Servírovací pánev Tefal Duetto G7487034 teď máte jedinečnou šanci koupit za pouhých 649 Kč (běžná cena bez slevy přitom je 1199 Kč).
Autor: archiv firmy

Aku ruční vysavač SILVERCREST®

Díky své velikosti, kompaktnosti a snadné ovladatelnosti je ruční akumulátorový vysavač užitečným pomocníkem pro rychlé a pohodlné čištění jídelního stolu a jeho okolí od drobků, semínek a dalšího smetí, ale také kuchyňské pracovní desky. Za zmínku stojí, že si poradí dokonce i s tekutinami. Kromě toho najde využití i při čištění míst, kam by se s běžným vysavačem nedostanete, jako jsou například úzké mezery, schody, sedačky, auta, hodí se dokonce pro odstranění prachu ze stropu a stěn v případě, že mají hrubší členitý povrch.

Malý, ale výkonný vysavač na suché i mokré vysávání je vybavený výkonným Li-Ion akumulátorem 12 V, který vám zajistí dostatečný sací výkon a až 30 minut provozu na jedno nabití. Nastavit si můžete dva stupně sání (nízký / vysoký). Vysavač funguje i bez kabelu a má dostatečně velkou vyjímatelnou bezsáčkovou nádobu, kterou snadno vyprázdníte a vypláchnete.

Praktický příruční aku vysavač Solvercrest® 12 V SHS 12 A1 teď pořídíte za jedinečnou akční cenu 599 Kč (běžná cena je 999 Kč), stačí jen kliknout na odkaz ZDE >>

Ruční vysavač
Autor: archiv firmy