Barevně neutrální a pouze jeden rok starý dům leží na pozemku o velikosti jednoho akru. Má rozlohu přes 1400 m2 a nabízí mimo jiné 11 ložnic, 13 koupelen, garáž pro 6 aut, fitness i výtah. Obývací pokoj je vybaven krbem a sousedí s kuchyní, která má dvojitý ostrůvek s mramorovou pracovní deskou.

Autor: Profimedia

Vybavena je značkovými spotřebiči nejnovější generace. Z ní je vstup do společenské místnosti s barem a pingpongovým stolem. O zábavu není nouze i díky kinu, vinnému sklípku s řízenou teplotou a domácímu wellness.

Autor: Profimedia

Z několika ložnic i koupelen je vstup na prosluněnou terasu, z které je krásný výhled do okolní zeleně. Pocit velkoleposti umocňují vysoké klenuté stropy s dřevěnými trámy, luxusní materiály i francouzská okna, která propojují interiér a exteriér. Pracovna má vlastní toaletu a má přímý vstup na nádhernou terasu.

Autor: Profimedia

Nechybí samostatný dům pro hosty, který má obývací pokoj, ložnici i kuchyni. Bazén, vířivka, zastřešená terasa s venkovní kuchyní a dostatek soukromí, které jistě slavný manželský pár velmi ocení.