Návrhář dříve žil v New Yorku. V roce 2006 se rozhodl koupit vzdálenou nemovitost ve městě Connecticut Sharon, aby si zde vytvořil víkendový domov. O devět let později se prázdninové útočiště stalo jeho trvalým domovem.

Na srubu provedl řadu vylepšení a přitom dokázal zachovat stávající prvky jako je třeba dřevěný plášť potřísněný černou barvou švédského borového dehtu a zvětralé vlnité kovové střechy.

Hlavní změnou na dvoupodlažním domě bylo vytvoření prostoru vhodného pro práci. Tvoří zde malby a sochy po rozsáhlé interiéry i pro značky jako módní dům Barneys. Studio vzniklo ve volném prostoru v přízemí, . K jižní stěně byla přidána okna, aby do interiéru proudil dostatek přirozeného světla.  Také původní dvojité dveře stodoly byly nahrazeny velkými posuvnými dveřmi.

Do obytných prostor designér vložil příčky vyrobené ze směsi transparentních a plných panelů, které vhodně doplňují stávající sloupy a trámy ze dřeva.

Do obytného prostoru v prvním patře přibyla kamna na dřevo. Další je nacházejí v ložnici. Společně tvoří hlavní zdroj vytápění domu, který je posílen pouze elektrickým topením v podlaze. 

Výzdoba domu se pohybuje v tlumené barevné paletě, zejména textilní dekorace a kožené doplňky v ložnici. K dispozici je také eklektická směsice suvenýrů, které si návrhář přivezl v průběhu let z cest po světě. Regály a police jsou vyrobené z různě tvarovaných dřevěných polen, což dodává prostoru zajímavou atmosféru.

Dům je doplněn dřevěnou terasou s dřevěnou židlí a lavičkou, která má výhled do zahrady.

Fotogalerie
8 fotografií