Zjistěte si skutečného výrobce a zemi původu

Každý měsíc instalujeme bezpečnostní dveře Next místo řady vykradených nekvalitních dveří, které se jako bezpečnostní dveře bohužel jen tvářily. Nejčastěji se jedná o lehké plechové dveře dovezené z Polska nebo Číny. Ve své zemi původu se prodávají za zlomek ceny, za kterou jsou nabízeny na českém trhu. A o reálné bezpečnosti se většinou mluvit nedá. Certifikáty jsou často neplatné, falešné či propadlé. Oblíbeným trikem je, že dostanete certifikát k jinému typu dveří.

Obstojí jen dveře s platnými certifikáty pro Českou republiku

Opravdu kvalitní produkt musí mít nejen certifikát z českých zkušeben dle evropských norem, ale i výrobu kontrolovanou certifikačním úřadem. Jinak totiž nemáte žádnou jistotu, jestli firma vyrobila a dodala vám výrobek, který je na daném certifikátu.

Video
délka: 00:47

 Next

Bez platných certifikátů nemáte jistotu, že se k vám zloději nedostanou, navíc v případě vloupání vám může pojišťovna odmítnout plnění.

Pokud vybíráte z několika dodavatelů, ověřte si existenci certifikátů akreditované zkušebny zde:

http://www.trezortest.cz/zarazeni/bezpecnostni-trida-3/

Všechny NEXTY certifikujeme

Podívejte se, jak probíhají testy bezpečnostních dveří a jak je snadné překonat dveře standardní.        

Smutná praxe

Nenechte se podvádět předraženými nekvalitními výrobky. Dávejte pozor i na certifikáty pro vložky a kování, které ke dveřím dostanete. Měly by být ve stejné bezpečnostní třídě. Rovněž nekvalitní montáž může zcela znehodnotit bezpečnost produktu.

Bezpečnostní dveře určitě nikdy nekupujte ani nevylepšujte u podomních obchodníků.