Hlavní přednosti vířivky Softub

Na trhu dnes najdeme fakticky tři základní druhy vířivek. Jedná se o skeletové variace, nafukovací a právě provedení Softub. Zatímco prvně jmenované jsou hodně nákladné i těžké a druhé náchylné k poškození, Softub nabízí konstrukci měkké PolyBond pěny. Ta je typická hned třemi skvělými následujícími vlastnostmi.

Maximální pohodlí

PolyBond pěna je měkká a dokonale se přizpůsobí vašemu tělu. Bez problémů rychle zaujmete maximálně pohodlnou pozici. Komfortně necháte působit masážní trysky tak, jak potřebujete.

Minimální hmotnost

Vybírat si lze z celkem třech velikosti Softubu, přičemž prostřední model váží pouhých 30 kg. Doprava na místo a instalace se stanou doslova a do písmene hračkou. Stavební příprava není nutná.

Vynikající izolační schopnosti

Máte strach z maximální energetické náročnosti vířivky? Není třeba! Voda v Softub se dokáže nahřát jen prostřednictvím ztrátového tepla motoru. Průměrné měsíční náklady na provoz této vířivky se pohybují pouze kolem 300 korun. Motor se navíc vyznačuje tichým chodem a prakticky jej neuslyšíte. Vnější plášť zařízení je vyrobený z materiálu LeatherTex, který odolá veškerým změnám počasí a sněhu i dešti.

Patentovaná technologie

Vířivky Softub nepředstavují žádnou horkou novinku. Originál pochází z USA a vyroben byl již v roce 1986. Vířivka může stát celoročně venku na terase nebo kdekoli jinde. Užívat si v ní může celá rodina. Navíc si ji lze přenést dle potřeby. O její oblibě svědčí i stovky realizací v celé České republice.

Efektivní celoroční rodinný relax

Vířivka Softub představuje ideální prostředek pro relaxaci celé rodiny. Děti se mohou čvachtat v příjemně teplé vodě a užívat si skvělých radovánek. Naopak dospělí ocení tento druh regenerace organismu třeba při večerní romantice. Bublinky jim pomohou odplavit všudypřítomný stres a napětí, jemuž se dnes bohužel nevyhneme. Celkově se budete cítit mnohem uvolněněji. Velkou výhodou vířivek Softub je i jejich celoroční využívání. Když si zkrátka vzpomenete, můžete se jít uvolnit.

Fotogalerie
7 fotografií