Hoch ujížděl policii se psem v náručí: Dramatickou nehodu zachytila kamera

Autor: rix - 
7. března 2025
11:40

Policistům teenager ujížděl opilý a se psem na klíně! Honička se strážci zákona pro něj dopadla neslavně. S autem mezi Jevíčkem a Křenovem na Svitavsku skončil v hrozivých kotrmelcích. Vše zachytila policejní kamera. Jen zázrakem hoch se psem vyvázli bez vážnějších zranění.

„Pozornost hlídkujících policistů na sebe řidič strhl sám. V Jevíčku nerespektoval dopravní značku Stůj, dej přednost v jízdě a při odbočování měl co dělat, aby se vešel na silnici. Když se ho policisté rozhodli zastavit a zkontrolovat, řidič sešlápl plyn a začal ujíždět,“ popsala mluvčí policistů Dita Holečková. 

Video  Mladík na Svitavsku (17) ujížděl policistům. Se psem na klíně havaroval.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Při výjezdu z Jevíčka už jel rychlostí přes sto kilometrů za hodinu. Riskantní jízda se teenagerovi nevyplatila. V rychlosti silně převyšující sto kilometrů za hodinu nezvládl pravotočivou zatáčku. S vozem skončil v kotrmelcích. 

Policisty následně překvapil hned trojím způsobem. Nejenže z děsivě vypadající nehody vyvázl takřka bez zranění, ale v rukou držel psa, kterého měl po celou dobu na klíně. A co víc, byl opilý. „Následnou lustrací policisté zjistili, že „řidiči“  ještě nebylo osmnáct let a není držitelem žádné skupiny řidičského oprávnění. Provedená dechová zkouška pak u mladíka ukázala hodnotu 1,3 promile alkoholu,“ dodala. Holečková. 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání