Pastelová Limitless vychází z poptávky zákazníků po více neutrálních odstínech, a představuje tak odklon od výraznějších loňských barev. V interiéru působí příjemně a dobře se kombinuje s teplými i studenými barvami, jako jsou stínovaná bílá, jemné pastely, zemité neutrální barvy, tóny vzácných kamenů a květinové odstíny. Hodí se také k oblíbeným černým a mosazným kovům i stříbrným a bronzovým povrchovým úpravám. V kombinaci se dřevem a přírodními materiály pak váš domov zútulní. 

„Očekáváme, že teplé neutrální odstíny postupně nahradí chladné tóny, například šedou, a to jak v segmentu zákazníků, kteří si barvy vybírají, tak i v preferencích designérů a profesionálních malířů,“ říká Silvia Dyrcová, senior marketing manager PPG, Architectural Coatings.

Díky její jemnosti můžete barvu roku 2024 použít do všech prostorů, kterým je potřeba dodat novou svěžest. V interiéru se hodí na všechny čtyři stěny, ale i akcentové stěny, obložení, dveře a skříně. Nemusíte se bát s ní vymalovat ani strop nebo ji lze použít na dekorativní malby. Vynikne také na fasádě domu, vstupních dveřích či okenních rámech.

Podívejte se do fotogalerie, jak tato barva vypadá v interiéru:

Fotogalerie
7 fotografií