Nahý muž přišel do baru celý od krve: Pobodala jsem ho, protože mě týral, řekla manželka soudu

Autor: zb, ljš - 
11. 3. 2013
09:08

Scéna jako z hororu se loni v říjnu odehrála před zraky hostů hotelu v Přimdě na Tachovsku. Do baru tam najednou vběhl nahý pobodaný muž a prosil o pomoc pro sebe a své děti. Jeho manželka, která se ho pokusila zavraždil, nyní stanula před soudem.

"Manžel mě bil a psychicky týral. Osudný den popíjel pivo. Já se rozhodla, že ho zabiju. Vzala jsem si nůž v kuchyni a schovala ho v ložnici pod matraci. Když si šel manžel pro další pivo, rozkousala jsem tři diazepamy v ústech a hodila mu je do piva. Když po hodině usnul, bodla jsem ho do zad. Pak vyskočil, já ho ještě několikrát bodla. On pak utekl z domu," vypověděla u Krajského soudu v Plzni Eva H.

K šílenému útoku, který manžel Petr H. naštěstí přežil, došlo loni v říjnu v Přimdě na Tachovsku. Zachránilo ho to, že ještě dokázal doběhnout do nedalekého hotelu a poprosit o pomoc, pak zkolaboval. Lékařům se ho ale podařilo stabilizovat.

Uvnitř domku, kde došlo k pokusu o vraždu, pak policisté našli vyděšená dvojčátka (4) krčící se v rohu dětského pokoje a zadrželi manželku pobodaného Evu (33). Děti si vzaly do péče jejich prarodiče. Žena, která vinu nepopírá, čeká od té doby ve vazbě na svůj trest.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
simonadavisdova ( 11. března 2013 21:00 )

Ahoj. Mezi lidma ted koluje novinka, jak si vydelat nejake penize. Je to na - www.DveBarvy.Chytrak.cz - Ja si takto vydelavam uz pres mesic a nemuzu si to vynachvalit, stejne jako znami, kteri mi to poradili Doporucuji to omrknout rychle, protoze brzy to uz nebude mozne!

anka ( 11. března 2013 19:26 )

nevime, jestli muz pani opravdu tyral...a jestli ano, mela se sebrat s detmi a odejit do azyloveho domu a odtud celou tu situaci resit - a rozhodne ne ho uspat prasky a pak pobodat...

hofihofi ( 11. března 2013 18:12 )

Chapes co? Ty take bys zabodla chlapa ve spani? On ji jako ve spani tyral, jo. Sla na pcr, jo? A co kdyz je to od ni vymyslene co? Takze nic nevis a hned bys zabijela, to jsi dobra.

moiaza ( 11. března 2013 16:26 )

Vážená paní. Naprosto chápu vaší situaci a na vašem místě bych se nezachoval jinak.

hofihofi ( 11. března 2013 15:49 )

Tahle prapitoma vymluva neprojde, neprosla by ani kdyby ho bodla pri rvacce s nim, ale ve spani.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa