Nad polskou tragédií truchlí i české celebrity!

Autor: val, Michaela Remešová - 
10. 4. 2010
18:33

Poláci truchlí! Zpráva o tragické smrti polského prezidenta Lecha Kaczynského vyvolala šok a neskrývané zděšení. Neštěstí sledují nejen politické špičky všech zemí světa, ale i české celebrity. Co si myslí o letecké katastrofě, při níž přišlo o život desítky lidí?

Karel Gott

"Je to obrovská tragédie, která mě hluboce zasáhla," řekl Blesk.cz Karel Gott.

Karel GottKarel Gott | 

Lucie Bílá

"Je to strašný, když se člověk dozví, kolik lidí zemřelo. Navíc bych nechtěla být v kůži lidí, kteří ztratili z minuty na minutu vládu. Je mi jich líto."

Lucie BíláLucie Bílá | 

Iveta Bartošová

"Jsem ve Vídni v Pratru a zděsila jsem se, co se stalo. protože nerozumím politice, tak to nechci moc hodnotit. Rozhodně si myslím, že to bude mít dalekosáhlé důsledky."

Iveta BartošováIveta Bartošová | 

Jiří Adamec

"Dozvěděl jsem se to ráno, když jsme začali zkoušet Miss Česko - Slovensko. Docela to se mnou otřáslo, když jsem se dozvěděl, že by to mohla být chyba pilotáže."

Jiří AdamecJiří Adamec | 

Dáda Patrasová

"Volají mně kamarádi co se to stalo. Je to strašný. Je mi těch lidí moc líto. Samozřejmě si to nedovedu vysvětlit a nechci tvrdit, že to byl záměr... "

Dagmar PatrasováDagmar Patrasová | 

Alois Hadamczik (Bývalý trenér hokejové reprezentace)

"Opět se bohužel prokázalo, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Je to politováníhodné, ale teď už to bohužel nezměníme. Smůla. Prostě sedli do špatného letadla. Určitě přeji všem blízkým a celému Polsku upřímnou soustrast."

Alois HadamczikAlois Hadamczik | 

 

Co si myslíte o jedné z největších tragédií v dějinách Polska vy? Bude mít tato nešťastná událost vliv na rusko-polské vztahy? Vězí za celou katastrofou více než jen chyba pilota?

Své názory pište do diskuze pod tímto článkem.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
judr ( 15. dubna 2010 10:21 )

Osobne si myslím,že táto havárie určite nebude mít vlyv na zhoršení vztahu mezi Polskem a Ruskem Ruská strana neudelala žádnou chybu podle všech informaci které jsou momentálne k dispozicia pokud ješte dojde k vyčištení zvuku z černé skrinky z pilotní kabiny tak uslyšime asi i názor na přistáni nekoho jiného než pilotov a to bude konec celé aféry je možné že naše geberáce se to nedožije,ale pravda určite vyjde na jevoStrij byl v pořádku piloti zkušený len možno nejaký pasažer netrpezlivý a nechcel bezpečne přistat v Moskve nebo v Minsku je možné ješte jenompochybovat,že piloti se nedozvědeli dřív že letište v Smolensku je uzavřene již po ceste mohly upravit trasu letu,aby stihli časový harmonogram,alw životmá vždypřednost před akým kolvek harmonogramomto si budou muset zopakovat Polský představitele do budoucná

szyslak ( 11. dubna 2010 17:48 )

to je fuk, alespon neco dokazal a znaji ho i za hranicema, no zkratka kazdej se chce u nas zviditelnit, byt na cizim nestesti

guppy ( 11. dubna 2010 13:17 )

Denně umírají tisíce lidí a já mám truchlit nad někým, kdo měl to štěstí, že byl zrovna nahoře??? To snad ne, už se "těším", až tady těm politickým darmožroutům a jejich kámošům alkoholikům budou také vystavovat státní pohřby na naše útraty....howg a myslete si o mě co chcete, je demokracie ......

bjutifl ( 11. dubna 2010 12:38 )

Toho povadlého rádoby playboje Gotta bych z toho tvého seznamu nevynechávala. Vypadá děsně i na té 20 let staré fotce a v poslední době zcela ztrácí soudnost.

majojo ( 11. dubna 2010 10:20 )

Nějak tak jsem to pochopila. Dělá si srandu a čeká, kdo to vydrží. Měli by jim taky zaplatit výlet tupolevem....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa