Tajemný vzkaz kamarádky pašeračky Terezy: Bude venku dřív, než si všichni myslíte!

Autor: ljš - 
29. 5. 2018
05:00

Tereza bude venku dřív, než si všichni myslíte! Takovým tvrzením zaujala na Instagramu kamarádka Češky (22) zadržené v Pákistánu kvůli pašování heroinu a naznačila, že ví víc než ostatní.

Michaela J., která se s Terezou a její kamarádkou Simonou údajně zná z jejich působení ve Švýcarsku, kde měly pracovat jako společnice, na svém Instagramu vzpomínala na dovolenou, kterou se zadrženou blondýnkou prožila.

"Přesně před rokem jsme jely na dovču do Itálie. Ty vo*e, to byla jedna velká party, já nechápu doteď," napsala ke společné fotce a přidala několik historek o dovádění na pláži, v autobuse, ale i konfliktu, který mezi nimi proběhl.

Na konci vzkazu pak Michaela vyjádřila naději, že se s kamarádkou znovu shledá, a to velmi brzy. "Ne, já jen, až se budeš dívat na Instagram, tak ať mi neřekneš, že už nejsem kamojda, že jsem si nevzpomněla. Tak letos jsme to nestihly už, tak další rok pojedeme znova... kam teď?" napsala.

Mohlo by to být obyčejné vyjádření podpory, kdyby Michaela v komentářích pod příspěvkem neutvrzovala diskutující, že ví víc. Když jí totiž jedna ze sledujících napsala, že si myslí, že s Terezou rozhodně už nikam nepojede, odepsala: "A já VÍM, že dřív než si všichni MYSLÍTE." V tom ji podpořila další kamarádka."Pojedou spolu určitě už brzo. Musela bys vědět, jak to doopravdy je," dodala tajemně.

U pákistánského soudu to přitom pro Terezu příliš nadějně nevypadá. Za pašování devíti kilogramů heroinu jí hrozí až 14 let za mřížemi. Věřit může ale v to, že by si trest v případě odsouzení mohla odsedět v Česku. Ministerstvo spravedlnosti se v březnu nechalo slyšet, že bude usilovat o uzavření dohody o vydávání vězňů, kterou s Pákistánem dosud nemáme.

Co napsala Tereza H. Blesku z vězení? Dopisy najdete v galerii

Video Pašeračka Tereza šla k soudu v šíleném vedru zbytečně - Lahore News
720p 360p

Doporučujeme
ProtiZeman ( 30. května 2018 22:10 )

Nevážená Blábolo, to, že dáváte Terezu do jednoho pytle s ostatními osobami, které něco dokázaly mne fakt upřímně rozesmálo Zkuste jmenovat něco, vo dokázala.. vychodila ZŠ? Že by počet obsloužených - či obsouložených klientů za jeden večer? Lákání penězi má u mne podobu toho, že si umím najít dobrou práci. Pro získávání peněz nelegálním způsobem nebo způsobem, který ubližuje ostatním lidem, nemám pochopení!!! Jednou jste prohlásila, že samochvála smrdí. V ČR se to nenosí, ale v jiných státech vám na dotaz “jak se máte?” Odpoví, že dobře. Proto i já tvrdíˇ, že se mám dobře a mám co potřebuji a je to pravda. Mám to získané poctivou prací a vážím si svých rodičů, třebaže jsou staří a v důchodu. Vážím si i ostatních lidí, kteří něco dokázali, ale i těch obyčejných, kteří jsou slušní. Vy ani Tereza mezi ně nepatříte!!!

blabolimtakytak ( 30. května 2018 18:12 )

KontraZeman: A nauč se pravopis!

blabolimtakytak ( 30. května 2018 17:43 )

Vážený , KontraZemane" (velmi se divím, že kontra-musím říct). Já se nenavážím do nikoho. Ani do starých lidí, ani do mladých, když se chovají normálně, nedusí se svoji zlobou, nenávistí, touhou někoho ,,kamenovat". Jestli jste někdy četl knihu knih, jinak Bible tak by jste znal i větu ,,Kdo je tu z Vás bez viny, ať první hodí kamenem". Většina lidí, kteří mají nějaký intelektový vývoj v průběhu života, ví co tato věta znamená. Vy a většina zdejších podobně jako vy ,,slaboduchů" se zde vyžívá ve svých přáních ostatním, ať už jde o Terezu či nějakého herce, sportovce, modelku atd. Zkrátka do všech, kteří něco dokázali a jsou šťastní. To mohu říci i o sobě. Nejsem ***, kurva ani společnice, ale je mi zcela buřt jestli mne tak označujete, protože mne Váš názor ani úsudek nezajímá. I když zde vy, tomik007, sores, horalysa a další zakomplexovaní jedinci plivou od rána do večera špínu a svoji zlobu vystavují na odiv. Kde na to berete čas? Možná , kdybyste zvedli své líné zadky a šli dělat něco pořádného měli by jste se lépe a nemuseli jste prudit na diskuzích. Jste fakt směšní. Terezy mi je líto z pohledu mládí a nezkušenosti. A chápu, že jí peníze lákaly. A koho by nelákaly mezi námi. Kdo je nemá nemůže nikdy prožít plný život (cestování, vzdělávání atd.). To neznamená, že schvaluji co dělala. Ale zároveň to neznamená, alespoň pro mne, že jí budu přát to nejhorší. Vstoupila jsem sem včera po čtrnácti dnech a nedalo mi to zareagovat. Jste fakt chudáci. Takové krásné dny, které doslova vybízejí jet někam k vodě a vy se zde užíráte svoji nenávistí a zlobou. Jste bleee! ,

KontraZeman ( 30. května 2018 05:56 )

Blábolina podniká leda tak jako bordelmamá a backoffice svých dcerušek Tady máš moderní slovo, hupkej si ho najít do slovníku

KontraZeman ( 30. května 2018 05:52 )

Do důchodu mám ale sakra daleko, ne že by do toho štěttce jako ty neco bylo. Ale nemám rád sprosté a hloupé ženské, jako jsi ty. Asi ti ještě nedocvaklo, že lidi, kteří jsou v důchodu zaslouženě odpočívají, protože odváděli daně celý život - na rozdíl od parazitů, jako jsi ty a Tereza. Že se pořád navážíš do starých lidí. Kdyby to četli tvoje rodiče, určitě by měli tadost, co vychovali

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud