Sexuolog Weiss naboural auto s rodinou: Proč museli zemřít?! pláče babička

Autor: dce,et - 
20. 9. 2016
19:45

Páteční nehodu na Pelhřimovsku nepřežil otec s dcerou. Maminka skončila ve vážném stavu v nemocnici. Nehodu měl údajně zapříčinit sexuolog Petr Weiss, který z neznámých důvodů vjel se svým jaguarem náhle do protisměru. 

Tragicky dopadla dopravní nehoda dvou aut u Rynárce. Byl pátek odpoledne a rodina Šimpachových jela z Rohovky do Tábora na slavnosti. Táta Jaroslav (†55), maminka Jaroslava (49) a dcera Terezka (†25) tam už ale nedojeli. Necelých šest kilometrů od domova se jejich vůz střetl s jaguarem sexuologa Petra Weisse (62).

„Vozidlo Jaguar jelo od obce Rynárec a z neznámých příčin přejelo do protisměru, kde se střetlo s vozidlem Ford Focus,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Procházka. Jaroslav na místě podlehl zranění, Terezka zemřela o víkendu v nemocnici. Paní Jaroslava skončila na JIPce, její stav je stabilizovaný.

Terezku s tátou Jaroslavem spojovala jedna láska. Auta. „Táta byl profesionální řidič, sestra zase pracovala v autodílech, byli ve vášni k autům nerozluční,“ vzpomínal syn Jakub (30). Na dvoře měl Jaroslav dva traktory, které si sám vyrobil.

„Byl strašně pracovitý. Celé to tu vybudoval, vše, co na baráku nebo zahradě uvidíte, je jeho práce. Proč takového šikovného člověka vzala smrt,“ plakala Jaroslavova maminka Věra.

Sexuolog Weiss, který vyvázl jen s lehkým zraněním, se k celé nehodě nechce příliš vyjadřovat. Je mi nesmírně líto toho, co se stalo. Nezlobte se, zatím nejsem ve stavu, kdy o tom mohu mluvit,“ napsal v SMS zprávě. K nehodě patrně došlo tak, že Weiss ve vysoké rychlosti zavadil o krajnici a strhnul řízení do protisměru. 

Doporučujeme
petrmetr ( 21. září 2016 17:44 )

wfa01 ellenic

valduk ( 21. září 2016 17:17 )

Škoda že je nepředjela někde před nehodou Tatrovka! Tohodle Židáka by škoda nebyla ...

repelos ( 21. září 2016 13:55 )

ellenic - souhlas,tragédie. ale- ne z chalupy, ale spěchal k dětem do léčebny. a taky kdyby místo Jauára tlačil trakař........... a prosím tě //i vzhledem tedy k tvé osobní tragedii// přijmi fakt,že toto se může stát opravdu každému,opakuji každému řidiči,cyklistovi atd. Je fakt,že za dob trabantů a poloprázdných silnic bylo míň havárií. Jiná doba,silná auta,špatné silnice,přibylo důvodů havárií. Ale upřímně mě se.re,že když viník , známá osoba,tady ty hyeny z Blesku spustí povyk. vzpomeňme,jak dlouho se Blesk "živil" na D.Rolincové. těch nadávek od hloupých a zamindrákovaných chudáků.

ellenic ( 21. září 2016 08:43 )

petrmetr Téměř tři týdny mám sama velkou bolest a žal , u této rodiny je to dvojnásobné.

wfa01 ( 20. září 2016 23:02 )

Spravedlivy trest by byl dozivoti v kriminale s vybranou spolecnosti nadrzenych grazlu. Kdyz je to takovy odbornik na sex, tak by mu to spoluvezni meli poradne osladit. P.R.D.EL by mel roztrhanou na mraky. Je opravdu neuveritelne, ze nekdo za nejake sexy kecy vubec neco plati !!!! Leda tak NA.S.RAT !!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud