23. červen 2018
Svátek slaví Zdeňka, zítra Jan

Z Meghan je vévodkyně ze Sussexu: 8 věcí, které od teď nesmí

/
 • Z Meghan je vévodkyně ze Sussexu: Podívejte se, jaká pravidla musí nyní dodržovat!
  20. května 2018 ● 18:53
   

  Vzít si člena rodu Windsorů přináší spoustu výhod, ovšem člověk se musí lecčehos vzdát. Meghan Markle (36) si v sobotu vyměnila prstýnek s princem Harrym (33), čímž se stala členkou královské rodiny. Čerstvá vévodkyně ze Sussexu se musí smířit s tím, že bude respektovat pravidla, která jí například zakazují fotit selfie či nosit krátké sukně. Podívejte se, co dalšího je Meghan od této chvíle zapovězeno!

 • 1.

  Selfie

  Selfie v současné době fotí snad každý. Vyfotit se a posléze to publikovat na sociální síti. Toto milovala i Meghan Markle, ovšem to ještě byla americká herečka, která si mohla dělat, co chtěla. V sobotu se z ní však stala vévodkyně ze Sussexu a stala se členkou rodu Windsorů. Od této chvíle jsou pro ni selfie naprosté tabu. Proč jsou pro královskou rodinu selfie zapovězena, pro Tatler v roce 2014 osvětlil americký velvyslanec Matthe Barzun, který řekl, že královna je shledává »znepokojivými« a »zvláštními«. Ovšem, jak zmiňuje Mirror Meghan si na tento zákaz zvykla rychle. Po oficiálním ohlášení jejích zásnub s princem Harrym navštívila Nottingham, kde se odmítla vyfotit s jedním párem se slovy: „Není nám povoleno fotit selfie.“

  Selfíčka na Instagram už nesmí nahrávat.

  Selfíčka na Instagram už nesmí nahrávat.

 • 2.

  Nesmí chodit sama ven

  Vévodkyně ze Sussexu si musí zvyknout na to, že už nikdy nesplyne s davem. Stala se členkou jednoho z nejstarších a nejslavnějších rodů světa, z čehož plyne i zájem o její osobu. Pokud si tedy bude chtít vyrazit do města či pouze vyjít do parku, musí počítat s tím, že s ní půjde i početná ochranka.

  Meghan Markle

  Meghan Markle

 • 3.

  Sociální média

  Meghan byla před zásnubami s princem Harrym aktivní na sociálních sítích, kde ji sledovala velká řada fanoušků. Ať už byla v kavárně, na pláži či vyrazila za nákupy, vše zveřejňovala na sociálních sítích. Poté, co se zasnoubila s princem, svou aktivitu na sociálních sítích musela ukončit, což posléze, jak je v královské rodině zvykem, oznámil Kensingtonský palác.

  Meghan Markle

  Meghan Markle

 • 4.

  Nesmí volit

  Ještě než prošla uličkou, aby si vzala britského prince, zažádala Meghan o britské občanství. Ovšem to neznamená, že se bude moci zúčastnit voleb. Podle Mirror na stránkách parlamentu stojí: „Ačkoliv to nezakazuje zákon, považuje se za neústavní, aby panovník volil.“ To se sice vztahuje pouze na královnu, ovšem dle úmluvy se neúčastní voleb nikdo z královské rodiny.

  Meghan Markle

  Princ Harry a Meghan Markle

 • 5.

  Tmavý lak

   Pokud se podíváme na vévodkyni z Cambridge, má nehty vždy nalakované lakem přirozené barvy. Tohoto příkladu se bude muset držet i Meghan, která jakožto celebrita byla zvyklá si nehty lakovat barvou, jakou zrovna chtěla. Týká se to i gelových nehtů, které jsou též zakázány.

  Meghan Markle

  Princ Harry a Meghan Markle

 • 6.

  Minisukně

  Meghan je krásná žena, která ráda odhaluje své přednosti. To je však pro ni odteď naprosté tabu. S krátkým lemem ať už u šatů či sukní se musí rozloučit a z šatníků je vyřadit. Podle dvorní etikety musí nosit sukně pod kolena. To samé platí i u výstřihu, který je pro členku královské rodiny nepřípustný.

  Meghan Markle

  Meghan Markle v roce 2015

 • 7.

  Autogramy

  Jako herečka je Meghan zvyklá rozdávat své autogramy, s čímž teď musí skončit. Stejně tak jako selfie není přípustné, aby členové britské královské rodiny rozdávali podpisy. Tudíž pokud ji někdo požádá, aby mu podepsala fotografii či knihu, stejně tak jako princ Charles musí odpovědět. „Omlouvám se, ale nemáme to dovoleno.“

  Projížďku kočárem mezi davy jásajících poddaných si Harry i Meghan, chlubící se prstenem, užili.

  Meghan Markle

 • 8.

  Jít spát dřív než královna

  Pokud se sejde královská rodina, je na královně, aby večerní sešlost ukončila. Není zvykem, aby někdo odešel do postele dřív než královna.

  Svatba Harryho a Meghan

  První novomanželský polibek

 • 9.

  VIDEO: Svatba Meghan Markle a prince Harryho

  Video
  délka: 02:04:19
  1080p 720p 360p

  CELÝ ZÁZNAM: Svatba Harryho a Meghan očima Františky Čížkové! Jak se kdo oblékl? Redakce Blesk, Reuter

  Video
  délka: 01:30:47
  1080p 720p 360p

  Expert na šlechtu Forejt: Všechna tajemství královské rodiny! Unikátní rozhovor! Redakce Blesku, Reuter

  Video
  délka: 00:57
  720p 360p

  Družičky a mládenci přijíždějí na svatbu Meghan a Harryho Twitter

  Fotogalerie
  112 fotografií

Svatba prince Harryho a Meghan Markle

Detaily svatby Princ Harry Meghan Markle

Svatba prince Harryho a americké herečky Meghan Markle bude 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Pár se zasnoubil v listopadu 2017.

ŽIVÉ SVATEBNÍ STUDIO S HOSTY * ONLINE PŘENOS ZE SVATBY

Předmanželská smlouva * Zásnuby * Snubní prsten * Líbánky

Obřad * Seznam hostů Tajemství svatebních šatů

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

liberations:  Ja jim preju at jim to vydrzi.

(21. 05. 2018 10:04)

arne100: Dejte už pokoj s tou svatbou.O urozenosti by se dalo diskutovat.Urozenost neznamená ještě inteligenci a jak je vidět že celé pošahané královské rodině jde o jedno aby byla vidět a připomenout se Britům.Její popularita klesá. Měli by jít makat aby viděli co je práce a ne se napararovat jsou to obyčejní lidé jako každý občan nic víc nic miň.A to šaškování a divadlo co předvádějí je hnus.Blesku jak dlouho ještě budete psát o té komedianské rodině?

(21. 05. 2018 09:12)

argido: Krásna opravdu není, normální mulatka...není ani zajímavá.Třeba je hodná.😜

(21. 05. 2018 08:39)

robyno1:  Aneb když nebude poslouchat, bude následovat Dianu. Vítejte v cirkusu Windsor!

(21. 05. 2018 08:05)

1912: ne není hezká !! hlavně ten její frnák a je hubená koza !!

(21. 05. 2018 07:08)
Zobrazit celou diskusi
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy