Jak objednat Blesk Premium jako dárek?

Kupon na roční předplatné jako dárek můžete snadno zakoupit kartou nebo převodem ZDE. Pro zakoupení předplatného je potřeba se registrovat nebo přihlásit na téže stránce. Kupon s unikátním aktivačním kódem vám přijde mailem a vy si ho následně budete moci vytisknout a darovat.

Pro aktivaci kódu z dárkového kuponu klikněte ZDE. Platnost kuponu je jeden rok, během kterého jej můžete aktivovat. Od okamžiku aktivace začíná běžet roční předplatné.

Cena ročního předplatného je 990 Kč (tj. 2,71 Kč na den a ušetříte 180 Kč oproti měsíční platbě).

Kupon s kódem pro aktivaci služby Blesk Premium

Jaká témata jsme vám v rámci Blesk Premium přinesli? Byly to exkluvivní rozhovory -  například s Jaromírem Jágrem o jeho nové přítelkyni Dominice. Nyní již novopečená maminka malého Josífka Vendula Pizingerová promluvila s Bleskem s jako prvním médiem o svém těhotenství. 

Také Olga Menzelová svěřila Blesku vše o odcházení jejího muže Jiřího Menzela a současně o příchodu nového života - jejího syna Alberta. 

Věnovali jsme se také kriminálním případům. S Bleskem promluvila maminka Honzíka Nejedlého, chlapce, který zmizel v roce 1998 coby desetiletý. Nikdy nebyl nalezen, domů se nevrátil. Jeho zoufalé matce po letech ukázali spis a to, co v něm objevilo, ji šokovalo. 

Jelikož rok 2020 poznamenala covidová pandemie, řada našich prémiových materiálů byla věnována právě této problematice. 

Toto a mnohé další zajímavé čtení jsme vám přinesli a každý den pro vás chystáme nové a nové prémiové články s exkluzivním obsahem. Ty si můžete jednak objednat pro sebe (na rok nebo na měsíc) ZDE, můžete je ale i jako dárek objednat svým blízkým, a udělat jim tak radost pod stromečkem.

A navíc - každý měsíc na vás čeká dárek - ať už zajímavé slevy na nákup, nebo poukázky či výhodné akce. 

VŠECHNY PRÉMIOVÉ ČLÁNKY S EXKLUZIVNÍMI INFORMACEMI NAJDETE ZDE>>