Jak objednat Blesk Premium jako dárek?

Kupon na roční předplatné jako dárek můžete snadno zakoupit kartou nebo převodem ZDE. Pro zakoupení předplatného je potřeba se registrovat nebo přihlásit na téže stránce. Kupon s unikátním aktivačním kódem vám přijde mailem a vy si ho následně budete moci vytisknout a darovat.

Pro aktivaci kódu z dárkového kuponu klikněte ZDE. Platnost kuponu je jeden rok, během kterého jej můžete aktivovat. Od okamžiku aktivace začíná běžet roční předplatné.

Cena ročního předplatného je 990 Kč (tj. 2,71 Kč na den a ušetříte 180 Kč oproti měsíční platbě).

Kupon s kódem pro aktivaci služby Blesk Premium

Jaké exkluzivní informace jsme vám v Blesk Premiu dosud přinesli?

Když zemřel Karel Gott a celý národ se s mistrem loučil, dojala všechny svým proslovem nad rakví v katedrále sv. Víta Jiřina Bohdalová. Pod vlivem těžkého okamžiku ve své řeči zapomněla starší dcery Karla Gotta, Dominiku a Lucii, které tím velice zarmoutila. Dominika se pak k tomuto obrovskému zklamání exkluzivně pro Blesk vyjádřila. Její slova jsme vám přinesli ZDE.

Exkluzivně jsme vám také odhalili zákulisí pohřbu Zlatého slavíka, jehož smrt zasáhla fanoušky nejenom v Česku, ale i za hranicemi. Jaké bylo tajemství katafalku a kdo šel s Ivanou Gottovou za Slavíkovou rakví, čtěte ZDE?

Jen dva týdny po skonu Karla Gotta se Česko zahalilo pro změnu do slavnostního hávu, tentokrát při příležitosti oslav vzniku Československého státu, které jako každoročně vyvrcholily udílením státních vyznamenání prezidentem republiky Milošem Zemanem. Samotný ceremoniál provázela celá řada kontroverzí, o kterých pro Blesk exkluzivně promluvil bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt, který nešel pro ostrá slova daleko a doslova mluvil o znásilnění tradic. Kritickým okem se podívala na dodržený dress code a etiketu módní kritička Blesku Františka Čížková. V článku Vyznamenání očima Františky: Módní buranství hostů, kulichy, igelitky a jistota vyvolených nenechala na mnohých nit suchou.

Nejinak tomu bylo při dalším státním svátku. Při slavnostním otevírání Českého domu v Bratislavě v předvečer 17. listopadu přítomné i uživatele na internetu šokovala svým červeným kabátem s mrtvou liškou kolem krku Babišova ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Také na výběr tohoto outfitu vzhledem k příležitosti i její postavě se Františka Čížková zaměřila.

V sekci Blesk Premium jsme vám také přinesli exkluzivní dopis Davida Ratha, který nám poslal z vězení. Jeho znění bylo natolik obsáhlé, že jsme jej museli rozdělit na několik dílů. Napsal nám o tom, jaké má ve vězení podmínky, zda má nějaké speciální zacházení či režim.

Toto a mnohé další zajímavé čtení jsme vám přinesli a každý den pro vás chystáme nové a nové prémiové články s exkluzivním obsahem. Ty si můžete jednak objednat pro sebe (na rok nebo na měsíc) ZDE, můžete je ale i jako dárek objednat svým blízkým, a udělat jim tak radost pod stromečkem.

VŠECHNY PRÉMIOVÉ ČLÁNKY S EXKLUZIVNÍMI INFORMACEMI NAJDETE ZDE>>