Ať už kupujte nový dům, nebo rekonstruujete starý byt, budou následující pořady to pravé pro vás. Inspirací a cennými radami od nejpovolanějších se to v nich jen hemží.

Domov jako ze sna (Dream Home Makeover)

Autor: Netflix

Manželé Shea a Syd prodali dům, vzali si půjčku a založili ateliér Studio McGee. Díky několika sériím seriálu uvidíte, jak si pohrát s prostorem, barvami i materiály. Shea předělává byty a domy nejen celebritám, ale i obyčejným lidem s normálním rozpočtem a výsledek jejího snažení, vás opravdu okouzlí. Uvidíte, že k proměně interiéru někdy stačí opravdu málo.

Motely snů (Motel Makeover)

Autor: Netflix

Dvě kamarádky, které investovaly veškeré úspory do nákupu starého motelu, který v omezeném čase i omezeném rozpočtu rekonstruují pokoj po pokoji. Od jejich peripetií s dodavateli, úspěchů, kompromisů i radostí se nebudete chtít odtrhnout zvlášť, když v nejlepším zasáhne do jejich plánu pandemie. Jak si poradily?

Proměna domácnosti: Vysněné bydlení (The Home Edit)

Autor: Netflix

Máte hodně věcí a nevíte, jak je uskladnit, srovnat, nebo co vyhodit? Vaše šatna přetéká a nemůžete najít oblečení? Odbornice na úklid Clea a Joanna vám poradí, jak si správně zorganizovat domácnost a ještě ji seřadit podle barev duhy. Uvidíte nejen bydlení celebrit a jejich poklady, s kterými si neví rady, ale i obyčejné lidi, kteří jen potřebují více prostoru pro život a neví, jak ho najít.

Nejpozoruhodnější domy světa (The World's Most Extraordinary Homes)

Autor: Netflix

Jaké by to bylo bydlet v domě, kterému můžete hýbat se zdmi, nebo si užívat víkend v chatě, která je vestavěná do skály? Nejpozoruhodnější domy světa vám ukáže Piers Taylor a Caroline Quentin. Zaměřili se na ty v Indii, Izraeli, Norsku a Španělsku.

Malinkaté domky (Tiny House Nation)

Autor: Netflix

Trend malých domků je hitem posledních let. Jak takový domek postavit, na co nezapomenout, i jak se do mini domku vejít s dětmi i piánem, vám ukáže moderátor John Weisbarth a odborník Zack Giffin, kteří cestují po USA a sledují cestu rodin za vysněným mini bydlením.