Blesk.cz proto požádal tatínka zpěvačky, aby se k celé věci vyjádřil. Některé jeho odpovědi působí poněkud nevěrohodně.

Nejprve jsem se zeptali, co říká na to, že hlasy pro Pavlínu byly odesílány téměř výhradně z pěti SIM karet, které jsou registrovány právě na něj.„A je to problém?“byla jeho první reakce. Pak ale rychle otočil a tvrdil, že o žádných kartách nic neví.

Vzápětí však přiznal, že  několik SIM karet opravdu možná vlastní.  "Je to možné, že nějaké simky mám, ale já o tom nevím," neobratně kličkoval.  Načež dodal, že více čísel, z nichž by Paulině odcházely hlasy, nemá. „Včera jsem poslal jeden hlas své dceři a jeden hlas Dominice Staré,“ dodal.

Podle člověka obeznámeného s děním v zákulisí SuperStar Ištváncové chodilo po skončení dívčího semifinále dlouhodobě nejméně hlasů. Během pondělního odpoledne, tedy jen pár hodin před samotným vyřazováním, se ale situace vždy radikálně změnila. "Ze zpěvačky s nejmenším počtem hlasů se najednou stala favoritka soutěže, prozradil Blesk.cz náš zdroj.

Fotogalerie
3 fotografie

Ani s tímto podezřelým faktem nemá pan Ištvánec problém a pro postup dcery má kuriózní vysvětlení: "S dcerou intenzivně pracujeme pět let. Za tři roky jsme udělali přes 200 koncertů po základních školách. To jsou tisíce dětí. Takže to, že přišlo Paulině hodně hlasů, není vůbec divné."

Paulína patří dlouhodobě k nejslabším zpěvačkám SuperStar a porota ji shodně označila jako adeptku na vyřazení. "Myslím si, že to nebyl košer postup, a to s veškerým respektem, který k Paulíně mám," řekla Františce Čížkové porotkyně Dara Rolins. "Já osobně ji vnímám jako prvotřídní sboristku, nic víc," dodala Darina.

Při pondělním rozhodnutí soutěž za slovenská děvčata opustila Karolína Majerníková (25), jejíž nedělní pěvecký výkon označila porota za jeden z jejích nejlepších. Ovšem už při prvním vyřazování se ukázalo, že názor poroty prakticky nezmůže vůbec nic. Osud soutěžících mají v rukou a ve svých mobilech esemeskující diváci.