Odstřiženi? Takhle Šlouf gratuloval Zemanovi!

Autor: ljš - 
27. ledna 2013
15:49

Nový prezident Miloš Zeman se ve své kampani dušoval, že se od lobbisty Miroslava Šloufa odstřihl. Ten pak ale dorazil do volebního štábu, veselil se s ostatními a dokonce Zemanovi pogratuloval podáním ruky.

Zdá se, že Miloš Zeman a Miroslav Šlouf jsou stále jedna ruka. Zatímco v průběhu předvolební kampaně se vlivný lobbista schovával a v Zemanově blízkosti se neobjevoval, jakmile začaly volební komise hlasy sčítat, vynořil se přímo v Zemanově štábu.

Novináře nejprve odháněl a bavit se s nimi nechtěl. V euforii z volebního vítězství pak ale České televizi řekl, že Zemanovi s kampaní pomáhal, a nevyloučil, že mu bude radit i nadále.

Krátce po oznámení výsledků pak svému favoritovi osobně blahopřál podáním ruky. Asi mu bylo líto, že Miloš Zeman na tiskovce prohlásil, že neví, jestli Šlouf vůbec do štábu přišel.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

imothep ( 29. ledna 2013 20:44 )

Z Bohdalky se mi chce zvracet !

gogo ( 29. ledna 2013 16:07 )

Doufám, že bude chtít...

gogo ( 29. ledna 2013 11:46 )

Když máte tak ráda církev... Tak poznámka na okraj : Jisté je, že tato hrůzná církevní privatizace je obrovským podvodem a zločinem proti této dnes již zbídačelé zemi... Ani v katolickém Polsku k ničemu tak obludnému nesáhli. A zde - v ateistické zemi ? To budeme mít za chvíli více farářů než věřících ! Římskokatolická církev (a o tu se jedná,ostatní církve nedostanou oproti ní téměř nic) získala svůj majetek v historii způsobem víc než nečestným a stejným způsobem jí bude navrácen... Nejen komunisté, ale věřím že ani Masaryk či Josef II. by s něčím takovým nikdy nesouhlasili ... Co již bylo Vatikánu za 20 let "vráceno" a co římskokatolická církev udělala v posledních 20ti letech pro tuto zem ? Vyhnala z navrácených objektů důchodce a invalidy a neodvážila se ani slovem pranýřovat morálku v této zemi !! Neboli hlásali co je lumpů nechte lumpům a co je Vatikánu, tak honem Vatikánu !! A je jim zcela jedno, jak je na tom těch dolních 10 milionů. Ta "lůza" jak říká (!) kardinál Duka.. Až tak hluboko se již v kléru kleslo... Církev se nyní má stát (mimo jiné) i největším majitelem půdy v Česku !!! Uvědomují si lidé dopad i této skutečnosti ? Až půjdou jednou dřít na panské ?

handgood ( 29. ledna 2013 09:50 )

Hlavně, že to máme v kapse. Zemanova politika je dobytí hradu všemi prostředky.

handgood ( 29. ledna 2013 09:47 )

Šlouf je Zemanův apendix. Odstřižení není pro pacienta nebezpečné, jenom by to musel chtít.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud