Pondělí 27. března 2023
Svátek slaví Dita, zítra Soňa
Oblačno, déšť se sněhem 5°C

V Rusku se v době války daří sexuálním orgiím: Lidé chtějí odbourat stres a splnit si tajná přání

Autor: rix - 
19. ledna 2023
12:21

V Rusku se na pozadí invaze na Ukrajinu daří sexuálním večírkům. Poptávka po nich vzrostla. Lidé se chtějí navzdory špatným nebo zmanipulovaným zprávám z bojiště rozptýlit a bavit. Divoké swingers party jedou na plné obrátky. Problémem je ale mobilizace. Podniky pořádající sexuální večírky pomalu přichází o zaměstnance.

Stas z Belgorodu si z války nic moc nedělá. Ač město leží poměrně blízko frontové linie a občas se i tam ozve výbuch, rozmanitost jeho sexuálního života se prý ani trošku nezměnila. Jak uvedl, ve městě se dokonce pravidelně konají swingers party a návštěvnost je více než hojná.

Stejně je tomu tak prý i v celém Rusku. „S naprostou jistotou mohu říci, že letos chodí na swingers akce více lidí,“ přiznal pro server Insider Ilja Lukičev, vedoucí projektu Svoi Lyudi. Pod záštitou organizace připravuje sexuální večírky již roky.

Jak popsal, atmosféra v komunitě je i přes probíhající konflikt velmi klidná. Má to své odůvodnění. „V komunitě je přísně zakázáno diskutovat o politice. Za jedno porušení přijde varování, za druhé už vyhazov,“ vysvětlil. Jeho klienti se zkrátka chtějí věnovat pouze sexu a na neduhy skličující reality zapomenout. 

Válce se ovšem stoprocentně nikdo nevyhne. Dva z organizátorů sexuálních divočin už museli narukovat. „To nám ale stále nezabránilo konat velké akce pro dvě stě lidí,“ chvástal se Lukičev. Aby taky ne, jde o výdělečné podnikání. Za vstup na akci musí každý účastník zaplatit v přepočtu zhruba 1 600 korun. 

Podobné akce pod názvem Kinky Party pořádá Ruska Taisja Blanchová. Ač zmínila, že po začátku invaze se lidé lekli a na divoké party přestali chodit, situace se rychle obrátila k lepšímu. Paradoxně poté, co začala částečná mobilizace.  „Poptávka náhle vyskočila natolik, že jsme museli předčasně ukončovat předprodej, v sále bylo úplně narváno,“ zmínila se o jedné z akcí.

„Lidé si zkrátka najednou začali plnit své skryté touhy. Na pozadí toho, co se děje, si uvědomili, že teď je ten správný čas,“ vysvětlila spolu organizátorka Táňa Dmitrievová. Popsala ale i negativní stránku povolávacích rozkazů. „Přišli jsme o polovinu lidí, co se nám stará o muziku. Také jsme přestali produkovat videa, mobilizovali našeho střihače,“ uvedla. 

11:58
Dnes

O speciální jednotce cizinců vznikl pozoruhodný dokumentární film „Mezinárodní legie. Vůle bez hranic”. Snímek vytvořil tým online.ua za pomoci rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny. Dokumentární film „Mezinárodní legie. Vůle bez hranic“ vypráví příběhy odvážných dobrovolníků, kteří vstoupili do řad ukrajinské armády, aby hájili nezávislost Ukrajiny.

11:30
Dnes

S ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským jednal v Kyjevě herec a velvyslanec dobré vůle pro UNICEF Orlando Bloom. Hovořili spolu o dětech unesených do Ruska.

10:56
Dnes

Podpora Ukrajině se vyčerpává materiálně i morálně, na Slovensku možná ještě výrazněji než jinde, upozornila dnes v Bratislavě na konferenci o zahraniční politice prezidentka Zuzana Čaputová. Slovensko opakovaně pomohlo Kyjevu, který už více rok čelí invazi Ruska, také dodávkami vojenského materiálu.

„Co se týče možné vojenské pomoci, zdroje nejsou nevyčerpatelné. Pokud neinvestujeme i do obranného průmyslu, tak se nebudeme moci pohnout dále, ani při naší vlastní obraně. Podpora Ukrajině se vyčerpává i z hlediska podpory veřejnosti, na Slovensku patrně nejvíce,“ uvedla Čaputová.

Zobrazit celý online

Video  Ruská invaze na Ukrajinu. Jak to celé začalo?  - Videohub
Video se připravuje ...

 

 

Video se připravuje ...
Další videa