Pondělí 22. července 2024
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
Polojasno 30°C

V Rusku se v době války daří sexuálním orgiím: Lidé chtějí odbourat stres a splnit si tajná přání

Autor: rix - 
19. ledna 2023
12:21

V Rusku se na pozadí invaze na Ukrajinu daří sexuálním večírkům. Poptávka po nich vzrostla. Lidé se chtějí navzdory špatným nebo zmanipulovaným zprávám z bojiště rozptýlit a bavit. Divoké swingers party jedou na plné obrátky. Problémem je ale mobilizace. Podniky pořádající sexuální večírky pomalu přichází o zaměstnance.

Stas z Belgorodu si z války nic moc nedělá. Ač město leží poměrně blízko frontové linie a občas se i tam ozve výbuch, rozmanitost jeho sexuálního života se prý ani trošku nezměnila. Jak uvedl, ve městě se dokonce pravidelně konají swingers party a návštěvnost je více než hojná.

Stejně je tomu tak prý i v celém Rusku. „S naprostou jistotou mohu říci, že letos chodí na swingers akce více lidí,“ přiznal pro server Insider Ilja Lukičev, vedoucí projektu Svoi Lyudi. Pod záštitou organizace připravuje sexuální večírky již roky.

Jak popsal, atmosféra v komunitě je i přes probíhající konflikt velmi klidná. Má to své odůvodnění. „V komunitě je přísně zakázáno diskutovat o politice. Za jedno porušení přijde varování, za druhé už vyhazov,“ vysvětlil. Jeho klienti se zkrátka chtějí věnovat pouze sexu a na neduhy skličující reality zapomenout. 

Válce se ovšem stoprocentně nikdo nevyhne. Dva z organizátorů sexuálních divočin už museli narukovat. „To nám ale stále nezabránilo konat velké akce pro dvě stě lidí,“ chvástal se Lukičev. Aby taky ne, jde o výdělečné podnikání. Za vstup na akci musí každý účastník zaplatit v přepočtu zhruba 1 600 korun. 

Podobné akce pod názvem Kinky Party pořádá Ruska Taisja Blanchová. Ač zmínila, že po začátku invaze se lidé lekli a na divoké party přestali chodit, situace se rychle obrátila k lepšímu. Paradoxně poté, co začala částečná mobilizace.  „Poptávka náhle vyskočila natolik, že jsme museli předčasně ukončovat předprodej, v sále bylo úplně narváno,“ zmínila se o jedné z akcí.

„Lidé si zkrátka najednou začali plnit své skryté touhy. Na pozadí toho, co se děje, si uvědomili, že teď je ten správný čas,“ vysvětlila spolu organizátorka Táňa Dmitrievová. Popsala ale i negativní stránku povolávacích rozkazů. „Přišli jsme o polovinu lidí, co se nám stará o muziku. Také jsme přestali produkovat videa, mobilizovali našeho střihače,“ uvedla. 

21:11
21. 7. 2024

Vážení čtenáři, děkujeme za pozornost. Čerstvé zprávy z války na Ukrajině přineseme opět v pondělí ráno, dobrou noc. 

20:24
21. 7. 2024

Ukrajinský výtvarník Oleh Smal dnes v pražské galerii 12 Art Cabinet osobně představil své aktuální karikatury reagující převážně na vztahy mezi Ukrajinou a Ruskem. Jde o malou část z jeho tvorby. Smal během 25 let publikoval více než 15.000 děl. Prodejní výstava je zaměřena na jeho nejnovější tvorbu, která reflektuje válku a životní podmínky na Ukrajině. Část jeho prací zůstane v galerii jako součást prodejního portfolia, uvedl galerista Viktor Vilhelm.

Smal je v České republice poprvé, dorazil z Kyjeva. Uvedl, že výstava je důkazem, že život na Ukrajině pokračuje dál a varoval Evropu před rozpínavostí Ruska. Mezi osobnostmi, které kritizuje prostřednictvím svých karikatur, jsou ruský prezident Vladimir Putin, americký prezidentský kandidát Donald Trump, bývalá německá kancléřka Angela Merkelová, ministr zahraničních věcí Ruska Sergej Lavrov nebo bývalý německý kancléř Gerhard Schröder. „Až skončí okupace části Ukrajiny a Krymu, všechny své politické karikatury spálím,“ prohlásil.

19:23
21. 7. 2024

Během ruské neúspěšné ofenzívy v Charkovské oblasti bylo zabito kolem 20 000 ruských vojáků, řekl prezident Volodymyr Zelenskyj během rozhovoru pro BBC.

Zobrazit celý online

Video  Ruská invaze na Ukrajinu. Jak to celé začalo?  - Videohub
Video se připravuje ...

 

 

Video se připravuje ...
Další videa