Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Polojasno 20°C

Ruská blogerka zemřela při letecké havárii v Nepálu: Poslední foto před smrtí!

Autor: rc - 
17. ledna 2023
05:00

Při letecké havárii v Nepálu zemřelo 68 cestujících. Mezi oběťmi byla i blogerka Elena Bandurová. Třiatřicetiletá Ruska před tragédií na sociální síti zveřejnila fotku, na níž sedí v letadle a svým fanouškům oznamuje, že se vydává za dalším dobrodružstvím, které bylo také jejím posledním. Fanoušci jsou z její smrti zdrceni.

Blogerka Elena Bandurová milovala cestování a o své zážitky z cest se ráda dělila se svými fanoušky na sociální síti instagram. Cestování patřilo mezi její největší vášně. Nyní se však její fanoušci dozvěděli zdrcující zprávu.

Tragédie v letovisku

O víkendu z hlavního města Nepálu Káthmándú odstartovalo letadlo společnosti Yeti Airlines. Vnitrostátní let ale skončil tragicky. Letadlo se zatím z neznámých důvodů zřítilo zhruba 1,6 kilometru od mezinárodního letiště v letovisku Pokhara. Podle informací britského deníku Daily Mail se jedná o nově otevřené letiště. Na palubě letadla bylo 72 lidí. Havárii nepřežilo 68 cestujících.

Po havárii se na místo sjely stovky záchranářů. „Letadlo hoří,“ uvedl po nehodě policejní důstojník Ajay K.C. Svědek Arun Tamu uvedl, že část letadla skončila na svahu a část spadla do řeky Seti. Mluvčí nepálské armády Krishna Bhandari uvedl, že letadlo bylo „rozerváno na kusy“.

Dojemné vzkazy

„Bohužel zemřeli čtyři občané Ruské federace. Jsme v neustálém kontaktu s nepálskými úřady,“ informoval velvyslanec v Nepálu Alexej Novikov. Elena, rodačka z Moskvy, před havárií na instagramu publikovala fotku, na níž sedí na palubě letadla. Lidé ji popisují jako „nejchytřejší a nejlaskavější duši“. Na palubě byli ještě další tři Rusové – Viktoria Altuninová, Jurij Lugin a Viktor Lagin.

Video  Zázrak v Andách. Drsný příběh, který posloužil i jako předloha pro několik knih a filmů  - Videohub
Odemknout video

zuzakirsch ( 17. ledna 2023 07:46 )

My jsme také zdrceni z toho, že Rusové vraždí ukrajinské blogerky.

Jiří Zvěřina ( 17. ledna 2023 07:38 )

Proč asi...

krapotkin ( 17. ledna 2023 05:24 )

Zemřelo tam dalších 67 lidí.Proč Plesk zajímá jenom Ruska ?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání