Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

Řezání do penisu a lámání nohou: Ruský voják se chlubil matce brutálním mučením zajatců

Autor: rix - 
8. května 2022
05:00

Ukrajinská armáda zveřejnila přepis rozhovoru mezi ruským vojákem Konstantinem a jeho matkou Taťánou. Z výpovědi zůstává rozum stát. Okupant se své matce chlubil naprosto brutálním mučením, kdy Ukrajincům dokonce řezal do penisu! A aby toho nebylo málo, trýznění si prý nadmíru užíval. 

„Víš co je malá růže?“ ptal se voják zmatené matky, která netušila, o co jde. „Na mužském těle může vyrůst jednadvacet takových růží,“ začal popisovat Konstantin, jak řezal vojákům do všech dvaceti prstů a následně stejným způsobem i do jejich přirození. „Víš, co dalšího jsem ještě dělal?“ chlubil se synáček. „Proč mi o tom vyprávíš?“ ptala se matka. Konstantin ale mluvil dál.

Když zajali ukrajinské bojovníky, čekali na své velitele. Mezitím ale zajaté vojáky Konstantin i s dalšími mučil. „Zlámali jsme jim nohy, aby nemohli utéct,“ popsal zvěrstva. „Já to tak miluji, morálně ty lidi znásilňuji,“ chvástal se. Matčina další slova zaskočila každého. „Kdybych tam byla s tebou, také bych si to užívala Jsme si tak podobní, ty a já,“ uvedla. 

Dále matka mluvila o tom, že by se Ukrajinci měli přestat bránit, protože už nemají šanci. „Jsou to takoví zmetci,“ křičela. Její synáček jí pak vyprávěl, jak zajali postaršího civilistu a umlátili ho obuškem. „Umíš si to představit? Obušky se maximálně používají k ukáznění,“ chlubil se, že se mu podařilo muže zabít. 

„Jo a ještě existuje jeden druh mučení,“ pokračoval Konstantin, jako by si užíval, že se konečně může někomu svěřit. Popisoval, jak vzal trubku, vrazil ji zajatci do řitního otvoru a prostrčil skrz ostnatý drát. „Vůbec mě to nemrzí,“ dodal ruský voják s tím, že Ukrajinci nejsou lidé, a zavěsil.

08:05
Dnes

Podle Zelenského Rusko nemá prostředky na zahájení nového rozsáhlého útoku na Kyjev. „Nemají síly na rozsáhlou ofenzivu na hlavní město, jakou provedli na začátku invaze,“ řekl Zelenskyj. Hlavními cíli Kremlu jsou nyní podle něj Donbas a Charkov na východě a severovýchodě Ukrajiny.

Prezident země, která čelí ruské invazi od února 2022, v rozhovoru přiznal, že jeho zemi chybí muži, což ovlivňuje morálku vojáků. V pátek přitom Zelenskyj podepsal zákon, který umožňuje vstoupit do ozbrojených sil některým odsouzeným. Ukrajinská armáda by tímto způsobem mohla mobilizovat 10.000 až 20.000 vězňů. „Je třeba naplnit rezervy, máme značný počet brigád, které jsou prázdné. Musíme to udělat tak, aby chlapci měli normální rotaci. Pak se zlepší morálka,“ je přesvědčen ukrajinský prezident.

6:56
Dnes

Ukrajinský prezident si rovněž postěžoval, že Západ Ukrajině zakazuje používat zbraně dodané Evropou a Spojenými státy k úderům na ruské území. „Oni na nás mohou útočit ze svého území, to je největší výhoda, jakou Rusko má, a my nemůžeme se západními zbraněmi podniknout nic proti jejich systémům umístěným na ruském území. Nemáme na to právo,“ kritizoval Zelenskyj a dodal, že si na tuto skutečnost tento týden stěžoval americkému ministrovi zahraničí Antonymu Blinkenovi.

Podle listu Wall Street Journal Ukrajina požádala administrativu Joea Bidena o povolení používat americké zbraně na ruském území. Institut pro studium války uvedl, že tento zákaz zásadně podkopává ukrajinskou schopnost úspěšně se bránit ruské agresi. 

6:00
Dnes

Dobré ráno, vážení čtenáři. 

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v pátek v rozhovoru s agenturou AFP řekl, že Západ se bojí porážky Ruska stejně jako porážky Ukrajiny, což je absurdní. „Nacházíme se v absurdní situaci, kdy má Západ strach, že Rusko válku prohraje. A nechce, aby ji prohrála Ukrajina. Protože konečné vítězství Ukrajiny povede k porážce Ruska. A konečné vítězství Ruska povede k porážce Ukrajiny,“ prohlásil. 

Zobrazit celý online

Video  Členové pluku Azov pomáhají evakuovat civilisty z ocelárny Azovstal v Mariupolu  - Blesk TV, reuters
Video se připravuje ...

 

 

Video se připravuje ...
Další videa