Řezání do penisu a lámání nohou: Ruský voják se chlubil matce brutálním mučením zajatců

Autor: rix - 
8. května 2022
05:00

Ukrajinská armáda zveřejnila přepis rozhovoru mezi ruským vojákem Konstantinem a jeho matkou Taťánou. Z výpovědi zůstává rozum stát. Okupant se své matce chlubil naprosto brutálním mučením, kdy Ukrajincům dokonce řezal do penisu! A aby toho nebylo málo, trýznění si prý nadmíru užíval. 

„Víš co je malá růže?“ ptal se voják zmatené matky, která netušila, o co jde. „Na mužském těle může vyrůst jednadvacet takových růží,“ začal popisovat Konstantin, jak řezal vojákům do všech dvaceti prstů a následně stejným způsobem i do jejich přirození. „Víš, co dalšího jsem ještě dělal?“ chlubil se synáček. „Proč mi o tom vyprávíš?“ ptala se matka. Konstantin ale mluvil dál.

Když zajali ukrajinské bojovníky, čekali na své velitele. Mezitím ale zajaté vojáky Konstantin i s dalšími mučil. „Zlámali jsme jim nohy, aby nemohli utéct,“ popsal zvěrstva. „Já to tak miluji, morálně ty lidi znásilňuji,“ chvástal se. Matčina další slova zaskočila každého. „Kdybych tam byla s tebou, také bych si to užívala Jsme si tak podobní, ty a já,“ uvedla. 

Dále matka mluvila o tom, že by se Ukrajinci měli přestat bránit, protože už nemají šanci. „Jsou to takoví zmetci,“ křičela. Její synáček jí pak vyprávěl, jak zajali postaršího civilistu a umlátili ho obuškem. „Umíš si to představit? Obušky se maximálně používají k ukáznění,“ chlubil se, že se mu podařilo muže zabít. 

„Jo a ještě existuje jeden druh mučení,“ pokračoval Konstantin, jako by si užíval, že se konečně může někomu svěřit. Popisoval, jak vzal trubku, vrazil ji zajatci do řitního otvoru a prostrčil skrz ostnatý drát. „Vůbec mě to nemrzí,“ dodal ruský voják s tím, že Ukrajinci nejsou lidé, a zavěsil.

19:45
Dnes

Ruský útok dronem na vlakové nádraží ve městě Šostka na severovýchodě Ukrajiny si vyžádal první oběť. Místní úřady potvrdily, že v troskách jednoho z vagonů byl nalezen mrtvý 71letý muž. Zraněno bylo nejméně 30 lidí, z toho osm muselo být hospitalizováno. Drony zasáhly nejprve příměstský vlak a poté soupravu směřující do Kyjeva právě ve chvíli, kdy probíhala evakuace cestujících, informoval server Direktno.rs.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj útok označil za brutální a vyzval Západ k rozhodnější reakci. Ministr zahraničí Andrij Sibiha uvedl, že šlo o takzvaný dvojitý úder, jehož cílem je zasáhnout i záchranáře. Útok způsobil výpadky elektřiny v Šostce i okolí, Moskva mezitím stupňuje nálety na železniční a energetickou infrastrukturu.

19:01
Dnes

Ukrajinská armáda v noci na sobotu zasáhla ruskou raketovou loď Grad třídy Bujan-M, vyzbrojenou střelami s plochou dráhou letu Kalibr. K zásahu došlo v oblasti Oněžského jezera v Karelské republice, přičemž poškozena byla pravá část prostoru pohonných jednotek.

Loď patří k nejnovějším ve službě Baltského loďstva a využívá raketový komplex Kalibr-NK, který Rusko nasazuje k útokům na Ukrajinu. Podle serveru The Kyiv Independent je Grad sice malá, ale velmi silně vyzbrojená a schopná operovat v mělkých vodách. Útok zapadá do série úderů, jimiž Ukrajina v posledních měsících výrazně oslabila ruské námořnictvo.

17:51
Dnes

Ruští vojáci zaútočili dronem v sobotu 4. října na loď s dvojicí rybářů na jezeře v Šosteckém okrese v Sumské oblasti. Podle tamní prokuratury došlo k útoku dopoledne, kolem 11:20. Na místě zemřel muž (†63) a jeho přítel (65) utrpěl zranění. Ukrajinské úřady případ vyšetřují jako válečný zločin, protože bezpilotní letoun zasáhl civilisty při běžné činnosti u vody.

K tragédii došlo ve stejný den, kdy Rusové podnikli další masivní útoky na Sumsko, včetně železniční stanice ve městě Šostka. Ty si vyžádaly desítky zraněných a výpadky v dodávkách elektřiny, vody i plynu. Jen během 24 hodin Rusové podnikli téměř dvě stovky útoků na 50 sídel v regionu.

Zobrazit celý online

Video  Členové pluku Azov pomáhají evakuovat civilisty z ocelárny Azovstal v Mariupolu  - Blesk TV, reuters
Video se připravuje ...

 

 

Video se připravuje ...
Další videa