Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Putinův patolízal Solovjov hystericky útočí: Strčte si sankce do p*dele. A přidal ostré výhrůžky

Autor: for - 
16. března 2022
05:00

Moderátor a známý propagátor Putinovské politiky Vladimir Solovjov se opět pořádně rozohnil ve svém pořadu. Nešetřil přitom ani ostrými slovy, ani výhrůžkami. Není to u něj nic mimořádného, tento svérázný muž už celá léta patří mezi patolízaly ruské hlavy státu. Tentokrát posílá Západ „do p*dele“ kvůli sankcím. Aby také ne, když možná přijde o svá luxusní sídla v Itálii. Opět rovněž připomněl, že se Putin u Ukrajiny nezastaví.

Počínaje úterým přijala Evropská unie již čtvrtý balíček sankcí proti Rusku. Nově se nesmí vyvážet luxusní zboží včetně aut. Do Evropy se nesmí dovážet ani ocel či železo. To vše se přidá k již aktivovaným sankcím, jako je zmražení majetku oligarchům či zákaz finančních transakcí. Jak na další balík sankcí, tak i na ty předchozí mají někteří Rusové jasný názor.

„Strčte si je do p*dele,“ zní od Vladimira Solovjova. „Srolujte a strčte do p*dele,“ dodal ve svém pořadu, ve kterém pravidelně nejen kritizuje Západ, ale stejně pravidelně pěje také chválu na Vladimira Putina.

13:37
Dnes

Ruské síly dobyly vesnici Berestove v Charkovské oblasti. Informovalo o tom dnes podle agentury TASS ruské ministerstvo obrany. Agentura Reuters poznamenala, že zprávy z bojiště nemůže bezprostředně ověřit.

„Jednotky vojenského uskupení Západ osvobodily po úspěšných vojenských operacích vesnici Berestove v Charkovské oblasti,“ uvedlo ministerstvo obrany, s použitím termínu, kterým Rusové označují okupaci částí ukrajinského území. Agentura AFP k tomu podotkla, že Rusko tak pokračuje ve svém pomalém postupu v tomto sektoru fronty.

13:17
Dnes

V rozvodně elektřiny v Dněpropetrovské oblasti bylo nalezeno výbušné zařízení. K odstranění nálože byla přivolána policie a ženisté, informovalo ministerstvo energetiky.

12:52
Dnes

Počet obětí ruského útoku na hypermarket se stavebním materiálem v Charkově z 25. května vzrostl na 14, uvedl odpoledne gubernátor Charkovské oblasti Oleh Syniehubov. Potvrzeno je přes 40 zraněných, dalších 16 osob je považováno za pohřešované, informovala již dříve policie.

Zobrazit celý online

Asi je nutno dodat, že Solovjov hystericky nepláče ve svém pořadu poprvé, sankce se jej totiž citelně dotknuly. Kvůli nim může přijít o své luxusní nemovitosti u Komského jezera v Itálii. Dlouho se k nim tedy nepodívá.

Tento osmapadesátiletý moderátor a známý propagátor Putinovské politiky ve svém pořadu také opětovně vykřikoval výhrůžky. „Atomové zbraně do zemí, kam patří. A pokud si myslíte, že se zastavíme na Ukrajině, zamyslete se 300krát. Připomenu vám, že Ukrajina je pouhou průběžnou etapou k zabezpečení strategické bezpečnosti Ruské federace,“ vykřikoval a lámal rukama.

Opřel se i do samotných Evropanů a do Německa. „A když na evropských ulicích opět zní hesla banderovské pakáže, když Německo dovoluje konání akcí ukrajinských uprchlíků, kteří křičí „Sláva Ukrajině, sláva hrdinům, smrt nepřátelům“, tak je to blízko k „Heil Hitler“, protože toto vyřvávaly jeho smečky. Anebo to je právě to, co chcete v Německu,“ uvedl také.

Sousedem George Clooney, nepřítelem Navalnyj

Moderátora často komentátoři nazývají hlasem Kremlu. Pozornost na sebe přitáhl už v roce 2019, kdy opoziční aktivista Alexej Navalnyj zjistil, že má tento hlasitý a mnohdy ukňouraný novinář dvě vily v Itálii. Na stejném místě má svou luxusní nemovitost i herec George Clooney, jak připomíná server Aktuálně.cz.

„Myslel jsem, že Evropa je hájemstvím lidských práv, kde je všechno dovoleno a na soukromý majetek vám nikdo nemůže sáhnout. Za své nemovitosti jsem řádně zaplatil, doložil jsem svůj příjem, odváděl jsem obří sumy na daních. A najednou mi řeknou, že jsem na seznamu vlivných lidí, které budou trestat sankcemi,“ postěžoval si nedávno Solovjov ve své relaci poté, co se objevily první větší sankce proti ruským oligarchům.

A jakými dalšími výroky se tento moderátor „proslavil“? Na některé z nich si posvítil server HeyFomo.

  • Ukrajina je pro Západ jen vepřínem, kde je třeba všechny pozabíjet.
  • Rusko musí udělat pořádek v Evropě, Ukrajinou počínaje.
  • Do léta bude nastolen nový světový řád.

Video  Uprchlická krize: Jaké jsou cílové destinace ukrajinských uprchlíků?  - Videohub
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa