Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Blesk doporučuje nový tarif na odběr plynu a elektřiny od společnosti EPET: Tohle vám může ušetřit tisíce!

Autor: Tomáš Koníček - 
2. července 2022
05:00

Přišlo vám vyúčtování za elektřinu a plyn a musíte vytáhnout z peněženky tisíce nebo desítky tisíc navíc? Nebude to lepší! Naopak, podle všech předpokladů ceny energií dál poletí nahoru. Pokud se rozhlížíte po novém dodavateli a jiných cenách, asi jste už zjistili, že sumy jsou prakticky všude stejně šílené. Blesk vám ukáže jednu z cest, díky které se dá ušetřit!

Krach Bohemia energy, nekonečné zprávy o růstu cen energií, strach a často i základní nejistota, co dělat dál. Pokud patříte mezi ty, kdo toto řeší, možnou cestou pro vás je nový tarif na odběr plynu a elektřiny od společnosti epet s označením SPECIAL30, který se rozhodl Blesk doporučit.

Proč?

Pokud jste dlouhodobí zákazníci a dodavatel energií si vás cenou i podmínkami hýčká, tak gratulujeme. Pokud ne, můžete zkusit dodavatele změnit. Tarif SPECIAL30 od firmy epet má hned několik plus:

1) Cena pro nové zákazníky je nižší než u všech největších hráčů na trhu.

2) Jde o produkt jistoty, kde bude cena zafixovaná na 2 roky!

3) Žádné rostoucí ceny energií na burzách dohodnutou částku s dodavatelem nezmění! „Cenu budeme garantovat po celou dobu trvání smlouvy,“ říká generální ředitel epetu Petr Švec. Takové férové podmínky tak Blesk může jen doporučit.

4) Společnost epet není žádným nováčkem a už vůbec vám s ní nehrozí scénář Bohemia energy. Naopak, je ideální volbou pro ty, kdo chtějí mít jistotu, že jsou u silného dodavatele.

Epet není žádný nováček

Znáte ČEZ, E.ON a další velké dodavatele energií, ale říkáte si, že neznáte epet? Chyba. Epet neboli  EP ENERGY TRADING, a. s., je z hlediska dodaného objemu energií největším alternativním dodavatelem v Česku. Zajišťuje plyn a elektřinu pro více než 130 tisíc odběrných míst.

„Naše společnost má za sebou silného hráče, Energetický a průmyslový holding (EPH), jehož jsme součástí,“ říká generální ředitel epetu Petr Švec. Podobný krach, jako se udál loni v říjnu s jiným velkým dodavatelem, tady tedy ani omylem nehrozí.

Vlastní zdroje

Skupina EPH, a. s., své aktivity soustřeďuje nejen na prodej elektřiny a plynu koncovým zákazníkům, ale podniká také v oblasti distribuce plynu a elektřiny, tranzitu či skladování plynu a disponuje vlastními zdroji elektrické energie. Většinovým vlastníkem je Daniel Křetínský, který je také akcionářem vydavatelství Czech News Center, pod které spadá deník Blesk. I právě kvůli tomu vznikl tarif k 30. narozeninám Blesku – SPECIAL30.

Ceník

Kolik budete jako nový zákazník epet platit? Zde je náhled na ceníky plynu a elektřiny. Kompletní ceník se všemi podobnostmi najdete na www.epet.cz/blesk

PLYN – CENÍK SPECIAL 30 (ceny jsou včetně DPH)

Ceník epet plynu Ceník epet plynu | abl

ELEKTŘINA – CENÍK SPECIAL 30 (ceny jsou včetně DPH)

Ceník epet elektřiny Ceník epet elektřiny | abl

Soutěž: Vyhrajte energie na rok zdarma!

Nový tarif má i další výhodu. Noví zákazníci totiž mají možnost vyhrát energie na celý rok zdarma nebo slevu 20 tisíc na roční zúčtování. Soutěž startuje dnes a potrvá až do 16. září. Budete mezi deseti vylosovanými, kteří pořádně ušetří?

Podmínky soutěže:

*Pokud noví zákazníci podepíšou s epet smlouvu na tarif SPECIAL30, tedy ceník připravený přímo pro akci s Bleskem, mohou se zúčastnit soutěže o rok energií zdarma.

*Produkt je určený pouze pro domácnosti.

*Losovat se bude celkem 10 výherců, a to následujícím způsobem:

1. 8. 2022: 4 výherci

1. 9. 2022: 4 výherci

17. 9. 2022: 2 výherci

Video  Fialův projev k národu: K drahotě přispěla minulá vláda, Rusko nás chce vydírat.  - Česká televize
Video se připravuje ...

Volejte nebo pište

Chcete mít nový tarif, ušetřit a ještě se dostat do soutěže o energie na rok zdarma? Informujte se u epetu na telefonní lince 800 70 71 71 nebo pište na e-mail smlouva@epet.cz. Epet za vás vyřídí vše potřebné. Pomůže s přechodem od stávajícího dodavatele atd. Nový ceník mohou získat také stávající zákazníci epetu. 

Kdo je to alternativní dodavatel?

Označení alternativní dodavatel v České republice zůstalo po zrušení monopolu na energetickém trhu. Jako tradiční se označovaly společnosti, které do té doby zastřešovaly prodej a distribuci energií. Alternativní jsou pak všichni ostatní bez ohledu na počet klientů a objemy dodávaných energií. „Označení alternativní vyvolává dojem malého nebo okrajového, ale řadí se sem i velké a známé společnosti,“ říká Petr Švec.

Komerční sdělení

 

e.lesanova ( 2. července 2022 12:47 )

Obávám se, že tato vláda jsou jen "bílí koně" , kteří mají dovést mnohé podniky ke krachu a následné koupi cizáky. Od srpna další navýšení energií spustí řetězovou reakci, padne průmysl a miliony lidí se dostanou do vážných životních problémů. Ostatní státy se alespoň naoko snaží o základní pomoc, náš stát nikoli. Jak si tento postoj jinak vysvětlit?? Snahy, zamést to vše pod nálepku UA, je zavádějící a zkorumpovaní politici mají žně

Johny44 ( 2. července 2022 11:39 )

Napsal jste to přesně, souhlasím. Jed to přesně tak. Pro vlastní lid neudělala tato vláda nic.

krapotkin ( 2. července 2022 09:05 )

Jediný možný způsob jak ušetřit je zlikvidovat vládu, která se rozhodla zničit Česko jen kvůli tomu, aby hezky vypadala před světem tím, že Česko financuje válku s Ruskem.

Zobrazit celou diskusi